Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 22:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Jak kiki roluje ludzi. 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Jak kiki roluje ludzi.
Witam wszystkich.
Poniżej link do tematu gdzie kiki sam napisał dobrą opinię o sobie, próbował udawać zadowolonego klienta a niestety napisał ją niechcący pod swoim własnym nickiem. Całość oczywiście na forum , którego kiki jest właścicielem więc wątek może za długo nie pożyć.

http://hdtv.com.pl/modules.php?op=modload&name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=637

Nie bez kozery założyłem ten wątek gdyż energia oraz rozmach z jaką kiki udziela rad kupującym jest w wymiarze niespotykanym, nie chodzi bynajmiej o forum Światobrazu ale o każde miejsce w polskim internecie gdzie w aspekcie zakupów dyskutuje się o sprzęcie telewizyjnym lub kamerach. Doradztwo odbywa się m in. pod takim nickiem jak mój na tym forum oraz pod bardzo wieloma innymi, doszło już do tego, że sam się czasami cytuje.
Nic złego by się nie stało gdyby nie fakt, że w ostatnim czasie globalnie i w sposób uzasadniony zarzuca się kikiemu nierzetelność. Link do wątku, który podałem niestety potwierdza wcześniejsze przypuszczenie, że kiki nie jest do końca uczciwy w swych poczynaniach. Na Audiostereo i na forum Gazety już poważnie dyskutuje się czy za chęcią zysku stoi rzetelna informacja techniczna kikiego w osobach panów kiki,locoloco,krzysztof Górski i jeszcze wielu innych nierzadko popierających się dla uwiarygodnienia nawzajem, dokładnie tak jak to niegdyś czynił na mniejszą skalę Stępień. Forumowicze mają tego powoli dość, ciągłe JVC,JVC,JVC i czasami dla uwiarygodnienia się jakiś Sharp.

Reasumując, zanim kupisz po namowie coś ze stajni JVC dobrze się zastanów co kieruje poczynaniami radzącego.

środa, 12 października 2005, 20:47
Bywalec
Bywalec

środa, 12 października 2005, 21:45
Stały bywalec
Stały bywalec

http:// hdtv .com.pl /modules.php?op=modload&name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=637
Usunąć spacje i wkleić w przeglądarce. Mam nadzieję,że będzie dobrze.

środa, 12 października 2005, 21:59
Bywalec
Bywalec

środa, 12 października 2005, 22:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

i odszukać odpowiedni temat postu.

Nie wiem dlaczego ale podanie pełnej nazwy strony na tym forum jest automatycznie kasowane.

Ostatnio edytowano środa, 12 października 2005, 23:03 przez Tadeusz, łącznie edytowano 1 raz

środa, 12 października 2005, 23:00
Bywalec
Bywalec

juz jest gites, no jajca z tym kolesiem, na sfd.pl w dziale suplementacja tez jest paru lobbystow (niewiem czy to dobre slowo) ktorzy calkiem przypadkiem polecaja zawsze produkty tylko1 firmy a zapytani o konkrety lub poproszeni o skontrowanie ataku na dana firme milcza :P , ale takich walkow na wiele kont to tam niema (chyba)

środa, 12 października 2005, 23:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 12 października 2005, 23:11
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Obrazek

piątek, 14 października 2005, 18:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Co do linków to zapewne i tu niebawem nie bedzie można nawet powiedzieć, że kamere zakupiłem w agito, a filtr w foto-tip bo nazwy zostaną zmienione w xxxxxx jak to ma miejsce na blixniaczym forum foto...
Taka polityka :evil:

http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=7120

No i admin tam się zabawia w najlepsze a tu hekerstwo stawia swoje pierwsze kroki :twisted:

piątek, 14 października 2005, 19:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie jestem kikim :) Fakt faktem, że kilka ciekawych rad mi dał. Mimo sceptycyzmu, bo bardzo chciałem kupi Sony, wszedłem w Panasonica i nie żałuję. Gdyby nie dyskusja o posiadanym przeze mnie modelu, nie wiedziałbym w ogóle, że warto sobie nim zawraca głowę. A że każdy orze jak może, to już inna sprawa.

piątek, 14 października 2005, 21:38
Stały bywalec
Stały bywalec

Juz dawno temu była poruszana ta sprawa. W portalu HDTV sprawa sie powtarza. Jestem za tym zeby to forum pomagało w wyborze i kupnie sprzetu ale nie tylko ja zauwazyłem ze są tu tez stroniczy dziwnie powiazani ludzie majacy swój interes na pierwszym miejscu i to jest dla nich najwazniejsze. Pozdrawiam

piątek, 14 października 2005, 22:00
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Co do linków to zapewne i tu niebawem nie bedzie można nawet powiedzieć, że kamere zakupiłem w xxxxxx, a filtr w foto-tip bo nazwy zostaną zmienione w xxxxxx jak to ma miejsce na blixniaczym forum foto...

Tak, nie bedzie mozna, administratorzy napisali Ci jasno w poscie do ktorego link podales dlaczego DVE moze sie reklamowac, a dlaczego inni nie. Nie rozumiem dlaczego jatrzysz sprawe, ktora zostala wyjasniona i zamknieta.

sobota, 15 października 2005, 00:45
Stały bywalec
Stały bywalec

Zakładając ten temat próbowałem ze 20 razy wstawić linka, próbowałem tym linkiem pokazać naturę i metody kikiego, człowieka który jak nikt inny z tego forum rżnie to wasze DVE.PL w nieuczciwy sposób i co...? i nie mogłem tego linka wkleić. Gość podaje w postach nawet swoją infolinię GG a wy myślicie, że jak zablokowaliście wejście na HDTV to już DVE będzie pękać w szwach od zamówień.
Mam jeszcze wiele linków w kolekcji pokazujących jak kiki robi wodę z mózgu klientom ale nawet nie chce mi się ich wklejać bo znów niechcący tylko się namęczę.

sobota, 15 października 2005, 02:48
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Zakładając ten temat próbowałem ze 20 razy wstawić linka,

Wyjasnie Ci dlaczego tak jest, to jest automat, ktory wycina lub zastepuje frazy, ktore ma w swojej bazie, w innym wypadku administracja forum musialaby w trybie ciaglym przegladac i analizowac wszystkie posty i zastanawiac sie czy ktos dany odnosnik umiescil w dobrej intencji czy nie. Pan kiki, gdy sie pojawil na tym forum, pierwszego dnia odpowiedzial polowicznie na okolo 50 postow tylko po to, aby umieszczac ukryta reklame sklepu w ktorym jest pracownikiem.

sobota, 15 października 2005, 04:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

siwyyy77 napisał(a):
Co do linków to zapewne i tu niebawem nie bedzie można nawet powiedzieć, że kamere zakupiłem w xxxxxx, a filtr w foto-tip bo nazwy zostaną zmienione w xxxxxx jak to ma miejsce na blixniaczym forum foto...

Tak, nie bedzie mozna, administratorzy napisali Ci jasno w poscie do ktorego link podales dlaczego DVE moze sie reklamowac, a dlaczego inni nie. Nie rozumiem dlaczego jatrzysz sprawe, ktora zostala wyjasniona i zamknieta.

Tylko, że w ich regulaminie pisze o zakazie linków, ja z początku wpisałem nazwę sklepu, mod usunął pisząc że nie wolno podawać nazw linków pod jakąkolwiek postacią...
Napisałem adres stacjonarny sklepu i też został wykasowany...
Jak widac dopiero napisanie innego posta pomogło i mogłem swobodnie napisac adres tego sklepu(stacjonarny).

Niebawem na tamtym forum i zapewne tym, będzie ban za to że pomyslałem o tym aby podac link do innego sklepu niż DVE lub jego nazwe, podobnie jak w "Raporcie mniejszości"

Ja zupełnie rozumie, że dve jest sponsorem tego serwisu i tego jak i tamtego forum, i nie bardzo chce reklame innych sklepów... Tylko ile osób tak naprawde namolnie reklamuje swój sklep, max 3, na bliźniaczym forum podobnie, a dve nie ma całego asortmentu foto, wideo i wszelkich akcesoriów z nim związanych...

Ale to moje zdanie i nie każdy się musi z nim zgadzać...

sobota, 15 października 2005, 07:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona