Teraz jest sobota, 23 czerwca 2018, 04:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 MPEG4 oraz 8MB karta w JVC 367 -CZY WARTO??? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post MPEG4 oraz 8MB karta w JVC 367 -CZY WARTO???
Mam zamiar kupić kamerę. Mam dylemat pomiędzy dwiema kamerami JVC, konkretnie modelem 367 oraz 167. W modelu 367 jest Karta pamięci 8MB MultiMediaCard w zestawie(Obrazy nieruchome o wysokiej rozdzielczości(1024x768/640x480 pikseli) oraz możliwość robienia filmów internetowych w kompresji MPEG-4. Poza tymi dwoma funkcjami niczym się nie różnią. Jeżeli możecie mi doradzić czy warto za te dwie funkcje dopłacić 300 zł to będę wdzięczny!

czwartek, 13 lutego 2003, 00:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobe sam.
Funkcja aparatu fotograficznego w kamerze to nieperozumienie,takie fotki nadają się tylko do publikowania w internecie oraz do wykorzystywania w trakcie montażu filmu.Kamera nigdy nie zrobi dobrego zdjęcia(przynajmniej narazie)do tego potrzeba przynajmniej 4mln.pikseli.
Krótkie filmy MPEG 4 jeśli masz zamiar robić i wysyłać VideoMaile to owszem,ale tutaj również jakość budzi wiele zastrzeżeń,niestety pojemność skrzynek pocztowych nie pozwala na lepszą jakość.
Pozdrawiam.

czwartek, 13 lutego 2003, 13:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam, ja za takie "wodotryski" to bym 300 zł nie dożucał.Zdjęcia w rozdzielczości 1024x768/640x480, będa kiepskiej jakości,
dodatkowo jeśli będzie kiepskie oświetlenie będziesz miał "szumy".Przy robieniu zdjęć z kamery musisz mieć dobre oświetlenie.
Co do tej kompresji MPEG4 , po co ci to.I tak sobie ludzie nie wysyłaja filmów przez net na skrzynki internetowe, a nawet jeśli to przecież mozesz normalnie film zgrać przez FireWire w jakiejkolwiek chcesz rozdzielczości,i skompresowac to i dopiero wysłać.
Za te 300zł to sobie lepiej dokupić albo dodatkowy akumulatorek albo statyw.

I to tyle.

czwartek, 13 lutego 2003, 16:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]