Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 23:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Panasonic DVX100 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic DVX100
Czy jest tu ktoś kto jest użytkownikiem ww kamery? Zamierzam przesiadkę z Canona XL1s na DVX100. Proszę o opinie i rady. Sprzęt będzie wykorzystywany do produkcji filmów dokumentalnych i przyrodniczych.
Pozdrawiam

poniedziałek, 24 października 2005, 20:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post kamera AG DVX100
Posiadam min. i kamerę o której Pan mówi. Proszę o konkretne pytania, może będę mógł odpowiedzieć.

poniedziałek, 24 października 2005, 20:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Intersuje mnie kwestia sprawności AF /filmowanie ptaków w locie/, czy obraz z tej kamery jest naprawdę taki doskonały jak piszą w różnych testach? W mojej XL1s jest bdb ale planyję przesiadkę, bo nie mam już zdrowia i nerwów ciągać ją wysoko w korony drzew, a AF trochę ociężały jest. Czy byłby Pan /do bb/ skłonny pożyczyć mi na kilka dni kasetkę z jakimś materiałem zarejestrowanym Pana DVX100? Obiecuję zwrot. Proszę o to ponieważ zakup tej kamery to spory wydatek i chciałbym naocznie przekonać się o jakości obrazu. Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

poniedziałek, 24 października 2005, 20:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post AG DVX100
Obraz wyjątkowo dobry. Miałem kamery w cenie zbliżonej min Sony 170 ale "przesiadłem" się na Panasonica ponieważ wcześniej na tej kamerze pracowałem i znałem jej zalety. Świetnie wyważona, zdarza się, że trzeba szybko uruchomić sprzęt i wtedy musimy ratować się automatem. W tym wypadku nie ma mowy o "morze". Obraz jest naprawdę znakomity. Bardzo dobre sterowanie dźwiękiem (dźwięk bez zarzutu). Pokrętła obydwu kanałów pod palcem a nie jak w Sony. Bardzo duży ekran, największy jakie posiadają inne kamery. Pamięć scen itd. Jeżeli chodzi o dane techniczne to napewno Pan je zna. Nie będę ich powielał. Jest to najlepsza mała kamera mała jaką miałem do tej pory, a miałem ich kilka i jeszcze na kilku innych pracowałęm.
Do realizacji filmów przyrodniczych będzie Pan musiała dokupić nasadkę długoogniskową ponieważ Panasonic posiada b. szeroki obiektyw.
Pozdrawiam

poniedziałek, 24 października 2005, 21:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jakiej f-my nasadkę tele do tej kamery? Co z kasetką? Jest możliwość obejrzenia materiału?

poniedziałek, 24 października 2005, 21:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W tej klasie kamer DVX100/A/B oferuje najlepszy dźwięk spośród wszystkich.

czwartek, 3 listopada 2005, 00:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]