Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 20:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 [b]MAM PROBLEM!! WCHODZCIE I POMÓŻCIE KTO POTRAFI!![/b] 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post [b]MAM PROBLEM!! WCHODZCIE I POMÓŻCIE KTO POTRAFI!![/b]
SłuChaJciee !! MAm pewien problem... POżyczłem od KOlegi bardzo fajna kamerkę a Dokłądnie model JVC GR-D230U :) tylko mam pewien kłopot ponieważ nie umiem się za bardzo z nią obsługiwać..znaczy chodzi o to ze umiem robić zdjęcia i krecić filmy i wogule ale nie umiem się nią obsługiwać na komputrze .. Wiec tak podpiołem ją pod komputer początkowo nie chciało mi jej wogule wykryć jednak po jakimś czasie bawienia się zrobiłem i ustawiłem a wiec już zrobiłem postęp bo komputer mi ją wykrywał .. :) zrobiłem pare fotek zrzuciłem jednak mam bardzo duży problem i nie mam wogule pojęcia jak zrzucić film i jak go otworzyć zapisany on jest w jakimś dziwnym formacie i zajmuje po pare kilobajtów a filmik trwa 20 minut ... nie rozumiem tego wogule... :( jeżeli ktoś potrafi mi pomóc np wysyłając instrukcje obsługi albo napisze mi co mam robić to będe bardzo wdzieczny!!! JEżeli ktoś ma instruckje obsługi w formacie PDF, bądź zapisaną w wordzie lub w innym pliku tekstowym proszę o wysyłanie jej na e-mail fosvor@poczta.fm z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA UDZIELONĄ MI POMOC!! KAmera o którą mi chodzi to kamera JVC model GR-D230U!! BArdzo prosze o wszelakie infromacje na jej temat!! :roll:

poniedziałek, 31 października 2005, 21:30
Nowy
Nowy

Post DO KAMERY
Jeżeli komuś pomoże to mam zdjęcie tej kamery na stronce...

http://camcorderinfo.pricegrabber.com/r ... id_type=M/

poniedziałek, 31 października 2005, 21:34
Moderator
Moderator

a teraz na trzy-czte-ry wszyscy na pomoc koledze! po co ma zdobywać wiedzę, skoro wy już ją zdobyliście?! przecież możecie to podać mu na tacy!

PS.
NIE ZAKŁADA SIĘ TEMATÓW W TAKIM BRZMIENIU!!! HELP! POMÓŻCIE! BARDZO DUŻY PROBLEM! PYTANIE DO FACHOWCÓW! ITP!!!

poniedziałek, 31 października 2005, 21:35
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

SłuChaJciee !! MAm pewien problem... POżyczłem od KOlegi bardzo fajna kamerkę a Dokłądnie model JVC GR-D230U tylko mam pewien kłopot ponieważ nie umiem się za bardzo z nią obsługiwać..znaczy chodzi o to ze umiem robić zdjęcia i krecić filmy i wogule ale nie umiem się nią obsługiwać na komputrze .. Wiec tak podpiołem ją pod komputer początkowo nie chciało mi jej wogule wykryć jednak po jakimś czasie bawienia się zrobiłem i ustawiłem a wiec już zrobiłem postęp bo komputer mi ją wykrywał .. zrobiłem pare fotek zrzuciłem jednak mam bardzo duży problem i nie mam wogule pojęcia jak zrzucić film i jak go otworzyć zapisany on jest w jakimś dziwnym formacie i zajmuje po pare kilobajtów a filmik trwa 20 minut ... nie rozumiem tego wogule... jeżeli ktoś potrafi mi pomóc np wysyłając instrukcje obsługi albo napisze mi co mam robić to będe bardzo wdzieczny!!! JEżeli ktoś ma instruckje obsługi w formacie PDF, bądź zapisaną w wordzie lub w innym pliku tekstowym proszę o wysyłanie jej na e-mail fosvor@poczta.fm z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA UDZIELONĄ MI POMOC!! KAmera o którą mi chodzi to kamera JVC model GR-D230U!! BArdzo prosze o wszelakie infromacje na jej temat!!

Chłopie nawet nie napisałeś w jaki sposób podłączyłeś kamerę.
Jeżeli naprawdę chcesz się czegoś dowiedzieć to staraj się sprecyzować swoje pytanie tak aby inni mogli Cię zrozumieć.
Pamiętaj "Należy słuchać a nie słyszeć - należy mówić a nie GADAĆ!"
Wypisałeś "mnóstwo informacji", z których nic nie wynika i oczekujesz szybkiej instrukcji obsługi "....naciśnij czerony guziczek, przekręć gałkę w lewo....." :evil:

poniedziałek, 31 października 2005, 23:33
Bywalec
Bywalec

prowokacja, innego wytlumaczenia nie ma ;]

wtorek, 1 listopada 2005, 02:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]