Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 16:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Dziwny problem 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Dziwny problem
Witam, szanownych forumowiczów.
Mam dziwny i nie spotykany problem podczas capturingu. Sciagam z Panasonic MX300B do Premiera Pro, lub do 6.5 lub do scenalyzera i zawsze mam takie przeskoki jakby dropy, przynajmniej raz na półtorej minuty. Do tej pory z Canonem XM 1 było ok. System XP z SP 1. Co ciekawe podczas sciągania dropy te są widoczne również na monitorku kamery, aż czasem dźwięk ma malutką przerwę. Oczywiście po wyjęciu kabla dv nie ma żadnych dropków na taśmie. Przeinstalowywałem już system do win2k ale to samo.
To jest dopiero co kupiona kamera nie mam innej aby sprawdzić czy to wina kamery czy PC ? Aha no i gupi przy tym klatki tak z 2 na 5 min. PC to Pentium IV 1.6 płyta asus D865 pearl 768 ram dwa dyski 80GB 7200. Jeden tylko do zrzucania. Zwykły kontroler dv. Prosze pomóżcie za pare dni będę montował ważny film a te przeskoki mnie załamują. Czy to może być wina kamery ?
Ten MX 300 jest bardzo mało używany. A i zauwazyłem, że jak w xp kliknę w ikonkę kamery w mój komputer i dam w kamerze play to jak na złość obraz odtwarza się pięknie, aha no i chyba rzecz najważniejsza, np w premierze bez włączania record tylko play dropy występują. Cóż za powalona sytuacja, czyli nie jest to niewydolność systemu przy sciąganiu. Tak jakbym miał jakieś wahania napięcia na kablu dv ???? Och Panie Piotrze Kuleszo gdzie Pan jest....

poniedziałek, 26 grudnia 2005, 20:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]