Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 17:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 VX2100 - czyżby rzeczywiście to był szajs 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post VX2100 - czyżby rzeczywiście to był szajs
od pewnego czasu obserwuje znaczną sprzedaż używanych w/w kamer na różnych giełdach. komisach, aukcjach internetowych, mało tego , kamery sprzedawne nie mają dużo , max rok, może trochę więcej, a nieraz widzę że dopiero co kupiona, nagrała jedną kasetę i do żyda już idzie

co o tym świadczy, czyżby jednak te kamery to był produkt mocno przereklamowany , szajs za 10tys zł,
porównując do modelu VX2000 to cenowo mocno VX2100 staniała, ale chyba coś kosztem czegoś, czyli , niższa cena kosztem jakości samej kamery
i to przedkłada się na tak dużą liczbę sprzedawanych kamer używanych,
ja osobiście miałem do wyboru , nową vx2100 za 8500zł albo mało używaną vx2000 za trochę mniej , i wybrałem vx 2000

Ostatnio edytowano czwartek, 19 stycznia 2006, 19:54 przez dvfilm, łącznie edytowano 1 raz

środa, 18 stycznia 2006, 22:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jezeli miales okazje kupic nowa za 8500 to napewno byla sprowadzona ze stanow... mnostwo ludzi tak robi i ceny tych kamer wachaja sie w granicach 8 tys. W Polsce za te kamere trzeba zaplacic minimum 10tys. czyli za wersje europejska... A co do awaryjnosci..to jest tak jak z autem.. sasiad ma ten sam model a jemu sie nic nie psuje ;) Dlaczego? hmmm..szczescie...lub jedna z pan ktora skaldala ten sprzecik miala zly dzien ;)

Pozdrawiam.

środa, 18 stycznia 2006, 22:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kamery sprowadzane z USA nie maja certyfikatu CE a te sprzedawane w Polsce (8500zl) takowy certyfikat posiadaja (do tego jest dolaczana eurogwarancja) i nie sa one sprowadzane z USA tylko z zachodniej europy gdzie ceny sa bardziej cywilizowane niz polsce!
Kris

czwartek, 19 stycznia 2006, 09:58
Nowy
Nowy

nie jest taka zła mam ją już od 2lat, pracuje "w sezonie " na dużych obrotach i do tej pory pokazała mi tylko jeden komunikat "żeby przeczyścić głowicę" a tak to jest ok. :wink:

czwartek, 19 stycznia 2006, 10:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]