Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 14:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 problem z dzwiekiem i obrazem pomocy!!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post problem z dzwiekiem i obrazem pomocy!!!!
Witam
wszytskich
mam nastepujący problem z kamera sony dcr-trv9e
otóz
jak nagrywam film (na kilku kasetach mini dv nowych) po podgladzie na kamerze dzwięk wcina co 3-5 sekund i tak w kółko probowałem z zewnetrznym mikrofonem i to samo dale po zgraniu tego filmu juz (probowałem na kilku komputerach) co okauje sie dzwięk jest ale obraz jakby przeskakiwał.Wyglada jak ktos by powycinał na tasmie co kilka sekund kawałek filmu nie wiem co mam zrobic czego moze byc to wina ?????? bawiłem sie ustawieniami i nic jezeli chodzi o zgrywanie to zgrywam kablem fire wire i juz na kilku kompach to sprawdzałęm i 2 kablach i nic pomocy!!!!!!!!

poniedziałek, 30 stycznia 2006, 02:41
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: problem z dzwiekiem i obrazem pomocy!!!!
rafal275 napisał(a):
Witam
wszytskich
mam nastepujący problem z kamera sony dcr-trv9e
otóz
jak nagrywam film (na kilku kasetach mini dv nowych) po podgladzie na kamerze dzwięk wcina co 3-5 sekund i tak w kółko probowałem z zewnetrznym mikrofonem i to samo dale po zgraniu tego filmu juz (probowałem na kilku komputerach) co okauje sie dzwięk jest ale obraz jakby przeskakiwał.Wyglada jak ktos by powycinał na tasmie co kilka sekund kawałek filmu nie wiem co mam zrobic czego moze byc to wina ?????? bawiłem sie ustawieniami i nic jezeli chodzi o zgrywanie to zgrywam kablem fire wire i juz na kilku kompach to sprawdzałęm i 2 kablach i nic pomocy!!!!!!!!

Na ten moment zatrzymuje się obraz?
Jesli tak to miałem tak kiedyś w pierwszym Panasonicu NV-DS11EG - przyczyną była jakaś wada w głowicy... po wymianie było ok.

Pozdr

poniedziałek, 30 stycznia 2006, 10:00
Nowy
Nowy

obraz sie nie zatrzymuje ale jak ogladam na podgladzie to po prawej stronie jest znekształcony obraz gdy dzwiek zostanie przerwany i tak sie dzieje co 5-10 sekund słychac dzwiek i nagle nie a jak zgram to na dysk i odtworze to jakby ktos powycinał na tasmie co jakis czas ujecia a jezeli bokaze sie ze to głowic jaki przypusczalny moze byc koszt +/-???

poniedziałek, 30 stycznia 2006, 13:57
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

obraz sie nie zatrzymuje ale jak ogladam na podgladzie to po prawej stronie jest znekształcony obraz gdy dzwiek zostanie przerwany i tak sie dzieje co 5-10 sekund słychac dzwiek i nagle nie a jak zgram to na dysk i odtworze to jakby ktos powycinał na tasmie co jakis czas ujecia a jezeli bokaze sie ze to głowic jaki przypusczalny moze byc koszt +/-???

lepiej nie pytaj... przynajmniej mnie (moze to być z 1.ooo)
Moze wystarczy przeczyścić głowicę?

Pozdr

poniedziałek, 30 stycznia 2006, 14:33
Nowy
Nowy

a wlasnie czym czysci sie takie głowice ????? to sa specjalne kasety mini dv czy sam moge to zrobic???
dzieki za wczesniejsze odpowiedzi

poniedziałek, 30 stycznia 2006, 16:38
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

a wlasnie czym czysci sie takie głowice ????? to sa specjalne kasety mini dv czy sam moge to zrobic???
dzieki za wczesniejsze odpowiedzi

Po pierwsze nie uzywał\j kaset czyszczących... ponoc powieszchni sie mecheci (robi nie gładka) i zbiera jeszcze wiecej brudu poprzez wieksze scieranie taśmy... Po drugie ja w Sony TRV 30 miałem problem i dopiero czyszcsenie w serwisie \dało spodziewany efekt.... od 4 lat nie miałem z tym problemu.....

Pozdr

poniedziałek, 30 stycznia 2006, 18:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]