Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 17:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 kamera jvc??gr-d73??? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post kamera jvc??gr-d73???
witam!! mam zamiar odkupic kamere JVC GR-D73E za chyba atrakcyjna cene 850zl i mam pytanie czy warta jest tych pieniedzy wyglad jest dla mnie zadowalajacy a co sadzicie o parametrach tej kamery i jakosci zfilmowanego obrazu ??? czy poszukac innego modelu dokladajac pare setek ??prosze o opinie i z gory dziękuje.. pozdrawiam...

niedziela, 5 lutego 2006, 09:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

posiadam taką kamerkę już 2 lata, generalnie dobry sprzęt, posiada wszystkie wej/wyj jakie są potrzebne (ważne przy zgrywaniu na PC), nawet po obróbce można film spowrotem wgrać na kamerkę, podobają mi się manualne nastawy (balans bieli i migawki) przy ujęciach nocnych i słabym oświetleniu można troszkę pokombinować lecz ogólnie w tych (ciemnych warunkach sobie nie radzi, zresztą która 'amatorka' bez dodatkowego światła robi to lepiej?)
ma kolorowy wizjer optyczny a lcd daje przyzwoity obraz,
robienie zdjęć tym sprzętem mija się z celem rozdzielczość max 1024x768, tutaj 'cyfszak' ok 3.1 mln pikseli jest już super
w ciągu tych 2 lat nakręciłem ok 50 godz. filmów (w tym wesele córki) nie miałem z nią problemów, raz była w serwisie bo spadła na podłogę i rozstroił się stabilizator obrazu
zapłaciłem w 2004 za nią 2500 zł, więc cena za którą ktoś sprzedaje myślę, że jest dobra
posiadam

niedziela, 5 lutego 2006, 10:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]