Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 23:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 pytanie o kamere SONY DCR-VX700E 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post pytanie o kamere SONY DCR-VX700E
witam serdecznie. Czy ktos moze kiedys mial w rekach to cacko i moze mi powiedziec czy ta kamera nadaje sie do np. nakrecenia teledysku czy tez filmu amatorskiego? ktory mam zamiar montowac w premierze.

Generalnie mam to zboczenie ze chce kupic tylko i wylacznie kamere sony:) poniewaz uwazam ze w przedziale cenowym do 4tys. tylko ta firma daje satysfakcjonujace opcje i jakosc itp. (wazny jest dla mnie nightshot)

Chcialbym wiedziec rozniez ile warto dac za SONY DCR-VX700E w przypadku gdzie kamera jest uzywana ale w stanie bdb.

Czy zna ktos strone internetowa gdzie mozna znalesc takie szczegulowe info na temat kamer? bo interesuje mnie np. ile ona faktycznie nagrywa klatek... czesto korzystam bowiem ze zwolnien i roznego rodzaju efektow gdzie po prostu ze zwyklej poczciwej kamery z niskiej polki robi sie kaszanka...
Wlasnie zaqpilem karte matrox rt.x10 moze to tez czesciowo pomoze jednak jezeli nie ta kamera to co byscie polecili?

wtorek, 7 lutego 2006, 20:45
Nowy
Nowy

w sumie juz ja kupilem. Nieuzywana lezala kilk alat. ale przetestowana.... sprawna w 100% i idealna pod wzgledem wygladu zewnetrznego (brak najmniejszych rysek) dodatkowo nowa bateria i filtr... za 1400zl mam nadzieje ze mocno nie przeplacilem:) ale zawsze lepsza niz uzywka wyexploatowana za 1200 czy nawet 1000.

Pozdro

środa, 8 lutego 2006, 13:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]