Teraz jest piątek, 17 sierpnia 2018, 06:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Panasonic Nv-gs140 JVC GR-DF570 SONY..... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panasonic Nv-gs140 JVC GR-DF570 SONY.....
Witam wszystkich......
przeczytałem chyba miliony napisanych przez Was postów......dotyczących kamerek cyfrowych.....ale jak w któymś przeczytałem wydaje mi się.....że jak się nie ma co się chwiali...to się chwali co się ma.......
Przymierzam się do dokonania zakupu pierwszej kamery ......ma być to kamera cyfrowa.......
Myślałem, że czytając forum ułatwicie mi wybór......ale powiem Wam, że chyba napisałbym już maleńką pracę licencjacką na podstawie Waszych opinii......ale kamery cyfrowej bym nie kupił :D
No więc w ostateczności satją do wyboru:
Panasonic Nv-gs140 3 CCD, 0,8MP....obiektyw Leica Dicomar....komplet wyjść.......ale brak jakichkolwiek wejść
Panasonic Nv-gs180 3CCD, 0,8MP....obiektyw Panasonic....komplet wyjść.......ale brak jakichkolwiek wejść, prze słona 1.8-2.8
JVC GR-D290 1CCD 1/6, 0,8MP,,,, komplet wejść, komplet wyjść....F:1.8-3.2
JVC GR-DF5701CCD, 1,33MP,,,, komplet wejść, komplet wyjść..przysłona F:1.2
SONY DCR-HC42E 1,07MP....komplet wejść.....komplet wejść......przysłona F: 1.8-2.5

CO jest dla mnie ważne....
1. dobra jasność
2. stabilizator!!!
3. zoom 10x około
4. komplet wejść.....w przypadku gdybym chciał stare materiały zgrać sobie na kamerkę .... a następnie na kompa.....troszkę obrobić i nagrać sobie na DVD..... i tu niestety ale wszelkie zachwalane panasonic...odpadają......no oprócz droższych modeli.....lub modelu gs150 który chyba wogóle nie jest dostępny w Polsce....
5. cena do około 2.600,-zł..

Ogólnie gdyby nie brak jakichkolwiek wejść w kamerkach Panasonic...to bez zastanawiania się wybrałbym NV-GS140.......z uwagi na 3CCD co jes przyszłością z uwagi na lepszy obraz......

Czy dużo stracę na jakości obrazu wybierając JVC któa ma 1CCD w porównaniu do panasonica z 3CCD??

Czy te ekrany LCD w SONY te hybrydowe....czy to jest trwałe??? czy one nie niszczą się??? jak wygląda posługiwanie się menu?
To tyle.....proszę o poradę którą wybrać......lub jakieś inne sugestie co do modelu.......
za wszelkie porady z góry wielkie dzięki......
Proszę również o swoje wypowiedzi osoby które już posiadają ww kamery....i mogą coś na temat tych urządzeń powiedzieć.....

niedziela, 12 lutego 2006, 22:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]