Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 17:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 nagrywanie 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post nagrywanie
Mam problem. Moja kamera dziala, ale nie nagrywa. Czy po podlaczeniu do kompa jest mozliwosc nagrania obrazu z kamery na format cyfrowy??Prosze o odpowiedz

niedziela, 16 marca 2003, 16:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli dobrze zrozumialem o co pytasz to TAK. Mozesz bezposrednio na dysk nagrywac to co "widzi" kamera

niedziela, 16 marca 2003, 17:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
super, o to mi chodzilo. A moze znasz jakis "specjalny soft"? Mam PICVIDEO2

niedziela, 16 marca 2003, 18:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Najlepszy Scenalizer LIVE. Darmowy VirtualDUB, ale to juz kwestja funkcji w jakie sa wyposazone.

niedziela, 16 marca 2003, 19:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A pozatym kazdy program do obróbki nieliniowej:Adobe Premiere,Media Studio Pro,UnleadVideoStudio,Vegas Video,EditStudio.

niedziela, 16 marca 2003, 19:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 16 marca 2003, 19:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zgadzam sie!!!!!!
ZGADZAM SIE Z LEONEM ZAWODOWCEM CHOCIAZ NIE ZA BARDZO KUMATO ZADALES PYTANIE ....

NARKA

NAPISZ JAK CHCESZ I MASSZ PROBLE
rolam@interia.pl

niedziela, 16 marca 2003, 22:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Podlaczylem kamere do kompa (nie wiem wlasnie czy dobrze). Mam karte graficzna Radeon 9000 pro. Wczesniej zostal pociagniety kabelek z tv zeby mozna bylo ogladac fimy x kompa. I pomyslalem ze sprobuje to samo z kamera. Podlaczylem wiec jedyny kabel ktory pasuje do tej wtyczki i przeciagnelem do kamery. Zresetowalem kompa, zalaczylem VirtualDAB'a i... nic!

prosze o pomoc!

wyslalem to temu kolesiowi co sie zadeklarowal ze moze pomoc ale jakos od 2 dni nie dodpisuje :( Sa to moze i najbardziej lamerskie pytania jakie sie tu pojawily ;) ale ja jeszcze tego nigdy nie robilem i polegam na razie inticji :P

poniedziałek, 17 marca 2003, 23:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

chlopaki...

...Mam karte graficzna Radeon 9000 pro. Wczesniej zostal pociagniety kabelek z tv zeby mozna bylo ogladac fimy x kompa. I pomyslalem ze sprobuje to samo z kamera. :P

Nie wiem czy radeon 9000pro ma VIVo.Jak rozumiem z twojej wypowiedzi łączyłeś sobie kabelkiem komputer z telewizorem , aby na tv oglądac filmy z komputera tak???(czyli wykorzystałeś wyjście TV out na karcie graficznej), a potem napisałęś że zrobiłęś tak samo czyli rozumiem że podłączyłeś kamerę do tego wyjścia tv na karcie graficznej i chces w ten sposób nagrywac materiał na komputer.-no tak wywnioskowałem z twojej wypowiedzi.Oczywiście tak nie wolno robić .Można kamere podłączyć poprzez karte graficzną jeśli posiada ona nie TVout ale TV in ,są tzw karty ViVo(Video in Video out),jest model radeona 9000 z vivo za niecałe 400zł , no ale z tego co napisałeś wynika że ty podłączyłeś kamerę do tvout taaaaaaak????Sprecyzuj pytanie i napisz jaśniej.

wtorek, 18 marca 2003, 10:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
tak, o to mi chodzilo. Czyli rozumiem ze musze sobie kupic katye TV aby moc wykonac ta operacja. W hardware jestem wecej niz noob... dzieki za wypowiedzi. Teraz pozostaje mi kupic karte TV za 100 zl ;)

wtorek, 18 marca 2003, 19:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Gdzie zanaleźć ten program czyli - Scenalizer LIVE !?? :P

wtorek, 18 marca 2003, 20:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
tez go szukalem ale na kaazie nic nie znalazlem ::(:(

środa, 19 marca 2003, 01:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak chcecie to wyśle wam na majla tylko podajcie.

środa, 19 marca 2003, 02:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
MM napisał(a):
chlopaki...

...Mam karte graficzna Radeon 9000 pro. Wczesniej zostal pociagniety kabelek z tv zeby mozna bylo ogladac fimy x kompa. I pomyslalem ze sprobuje to samo z kamera. :P

Nie wiem czy radeon 9000pro ma VIVo.Jak rozumiem z twojej wypowiedzi łączyłeś sobie kabelkiem komputer z telewizorem , aby na tv oglądac filmy z komputera tak???(czyli wykorzystałeś wyjście TV out na karcie graficznej), a potem napisałęś że zrobiłęś tak samo czyli rozumiem że podłączyłeś kamerę do tego wyjścia tv na karcie graficznej i chces w ten sposób nagrywac materiał na komputer.-no tak wywnioskowałem z twojej wypowiedzi.Oczywiście tak nie wolno robić .Można kamere podłączyć poprzez karte graficzną jeśli posiada ona nie TVout ale TV in ,są tzw karty ViVo(Video in Video out),jest model radeona 9000 z vivo za niecałe 400zł , no ale z tego co napisałeś wynika że ty podłączyłeś kamerę do tvout taaaaaaak????Sprecyzuj pytanie i napisz jaśniej.

Chciałbym zapytać w odniesieniu do powyższego tekstu, czemu, albo co zrobić aby nagrać obraz z TV lub wideoo na VCD lub SVCD. Przyczym posiadam kartę radeon 9000pro ma VIVo i podłączam się do wejści aTV in kablem cincz.
Posiadam windows XP. Proszę o jekieś wskazówki odnośnie oprogramowania jakie trzeba użyć.

środa, 19 marca 2003, 15:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
maciek@miechowice.com - odnosnie scenalizera . Byl bym baardzo wdziedczny!

i musze sie chuba zarejejestrowac tu :)

środa, 19 marca 2003, 19:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona