Teraz jest poniedziałek, 23 lipca 2018, 19:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 PANASONIC AG DVC30E, gdzie kupic? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post PANASONIC AG DVC30E, gdzie kupic?
Witam wszystkich
Czy orientuje sie ktos moze gdzie mozna dostac w Polsce nowego panasonica dvc30? No i zeby byl w jakiejsc rozsadnej cenie...

czwartek, 13 kwietnia 2006, 20:04
Bywalec
Bywalec

NIESTETY CHWILOWO NIE MA JEJ W POLSCE U OFICJAKNYCH DYSTRYBUTORÓW :( hmmm

czwartek, 13 kwietnia 2006, 23:38
Nowy
Nowy

czyzby kamera nie cieszyla sie zbytnia popularnoscia ze nie chce im sie kilku sztuk sciagnac? :( w takim wypadku pozostaje tylko probowac za granica?

piątek, 14 kwietnia 2006, 13:50
Stały bywalec
Stały bywalec

tez sie zastanawiałem ale sobie odpuściłem. Ta kamera tania jest tylko w stanach, w europie kosztuje tyle co vx2100 która jest troche lepsza wiec jesli szukasz to wesel to bierz soniacza a jesli nie to szukaj dalej tego panasia, jest mniejsza wiec na wycieczki bedzie jak znalazł, pare miechów temu sprzedawał ją beiks za ok 8 tys .............

piątek, 14 kwietnia 2006, 14:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tez sie zastanawiałem ale sobie odpuściłem. Ta kamera tania jest tylko w stanach, w europie kosztuje tyle co vx2100 która jest troche lepsza wiec jesli szukasz to wesel to bierz soniacza a jesli nie to szukaj dalej tego panasia, jest mniejsza wiec na wycieczki bedzie jak znalazł, pare miechów temu sprzedawał ją beiks za ok 8 tys .............

Centur - soniacz nie jest lepsza - jedynie jest jasniejsza i to niezanacznie. Panasonic ma wiecej zalet ale o tym nie bede sie ponownie rozpisywal bo ilez mozna pisac o DVC30 v VX2100....

Co do dostepnosci tej kamery - wystarczylo obnizyc cene a wysprzedaly sie jak swieze buleczki. Mnie zastanawia jedno co Panasonic zaprezentuje na NAB w Las Vegas.
Kris

piątek, 14 kwietnia 2006, 15:45
Nowy
Nowy

hm... spojrzalem na ceny w USA... rzeczywiscie sa niskie, gdyby nie to ze zorientowalem sie ze kuzynka niedlugo wroci stamtad do Polski to bym sie tym nie interesowal, ale w takim wypadku... Maja tam wersje PAL?

piątek, 14 kwietnia 2006, 16:28
Stały bywalec
Stały bywalec

na pewno mają, trza tylko poszukać i zamówić, apropo jej zalet to na pewno ma, ale wg mnie sony na przewage nad nią większymi przetwornikami i uchwytem, którego w panasiu brak, wiesz, patrze pod kątem weselnego kręcioły ..............

piątek, 14 kwietnia 2006, 16:42
Nowy
Nowy

ja patrze bardziej pod katem filmowania przyrody, w lecie wybieram sie ponownie do Mongolii i stwierdzilem ze zdjecia nie zawsze oddaja to co by sie chcialo ;) Mniejsze wymiary w por. do VX2000 rowniez maja tu znaczenie (na koniu trzeba sie troche pogimnastykowac by rownoczesnie robic zdjecia/filmowac i jechac)

piątek, 14 kwietnia 2006, 16:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kamerke te kupilem na poczatku marca.. koszt to 7700..w BEIKO w Radomiu... poprostu trzeba troszke wczesniej zamowic.. bo w tamtym okresie jak szukalem rowniez byla bardzo ciezko dostepna..a teraz juz jest moja i material nagrany z tej kamerki jest naprawde movie like ;)

Pozdrawiam i dziekuje KaziuK w pomocy !!! ;))

piątek, 14 kwietnia 2006, 18:20
Nowy
Nowy

to jak w koncu jest z ta wersja dvc32?? rozni sie czymkolwiek od 30 (poza tym ze jest PAL) czy nie??? nie chodzi mi tylko o kwestie wszelkich kompatybilnosci ale moze sa jakies inne roznice?

wtorek, 18 kwietnia 2006, 18:55
Bywalec
Bywalec

To jest prawdziwe zamieszanie z tymi kamerami Panasia...he
Sa modele AG- DVC 30 i 32 oraz 60 i 62 przestudiowałem ich parametry/specyfikacje z oficjalnej stony Panasonic/broadcasting i dosłownie toćka w tośkę to samo... conajmniej dziwne ? A jednak czymś sie muszą róznić skoro cena jest różna i oznaczenie ich tez...
Tylko kto znajdzie tą różnicę, pytam się !!!!????

ps. Czytałem na http://www.panasonic.pl ze modele AG-DVC 32 i 62 sa zabronine do oficjalnej sprzedazy w Polsce ! i weź tu coś im zrób !!!

pozdrawiam i czekam na wasze opinie. !!!!!
Adam :!:

wtorek, 25 kwietnia 2006, 00:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam,
To jest prawdziwe zamieszanie z tymi kamerami Panasia...he
Sa modele AG- DVC 30 i 32 oraz 60 i 62 przestudiowałem ich parametry/specyfikacje z oficjalnej stony Panasonic/broadcasting i dosłownie toćka w tośkę to samo... conajmniej dziwne ? A jednak czymś sie muszą róznić skoro cena jest różna i oznaczenie ich tez...
Tylko kto znajdzie tą różnicę, pytam się !!!!????

a co takiego dziwnego ze cena jest rozna?

DVC32/62 wystepuja wylacznie w wersji PAL i sa przeznaczone na rynek azjatycki.
roznica w cenie nie polega na roznicy w elektronice itp. na cene wplywaja certyfikaty jakie kamera musi otrzymac zanim wprowadzona zostanie na rynek europejski tzw. CE. do tego dochodza cla i akcyzy (nadal obowiazuja na elektronike zwlaszacza sprzet PRO.) Do tego wszystkiego dolicz koszty transportu z Azji (z fabryki) do europy, koszty magazynowania i marze posrednikow.

Dlaczego wszyscy narzekaja na ceny kamer w polsce, europie i porownuja wszystko do cen w Azji i USA?
Dlaczego idac do sklepu kupujesz pare skarpetek np . w RESERVED za 9.99 i nie pytasz sie dlaczego tak drogo? W chinach za 1$ masz 100par tych skarpet, to samo z koszulkami i innymi ubraniami masowo importowanymi z Chin. to jest biznes.

wtorek, 25 kwietnia 2006, 08:38
Nowy
Nowy

Beiks ma jeszcze pare sztuk na stanie - sa na allegro - nie tak tanio jak w USA, ale tam nie da sie juz dostac wersji pal'owskiej.
pozdrawiam

poniedziałek, 22 maja 2006, 18:15
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Kolega kupil zestaw z konwerterami i statywem i cena zestawu byla sporo nizsza niz na Allegro a dolar teraz jeszcze tanszy.... Wersja PAL

wtorek, 23 maja 2006, 15:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]