Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 01:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 samsung vdp 590 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post samsung vdp 590
czy ktos cos wie o tej kamerze
czy warta jest 4000 zł
bardzo ją polecają sprzedawcy z media markt

poniedziałek, 17 marca 2003, 21:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: samsung vdp 590
tomik napisał(a):
bardzo ją polecają sprzedawcy z media markt
być może chcą się je jak najszybciej pozbyć a klijentowi i tak nie powiedzą całej prawdy ,sami często nie wiedzą o wielu rzeczach ,oczywiście nie wszyscy ale większoćś,kiedyś gadałem z gościem to myślał że Video8 i Hi 8 to te same standardy zapisu.
Ogólnie nie jestem przekonany do takich firm jak Samsung,Thomson,jeśli miałbym wydać te 4000zł to na coś bardziej sprawdzonego,jesli już cię zadowolą parametry tej kamery weź pod uwagę czy masz blisko servis,jakie sa dostępne akcesoria do kamery,czy łatwo je wogule dostać itd itd.
Rozumiem że to to cudo http://www.samsung.pl/produkty/kamery/vpd590.php Jeśli chodzi o wygąd to nie wygląda żle he he , chyba panom z mediamarkt baaaaaardzo zalrzy na pozbyciu się kamery skoro obniżyli cenę z 6000zł na 4000zł , pomimo swoich parametrów (chociaż bardzo mało informacji jest napisanych ) i tak sądze że wolałbym kupic coś bardziej sprawdzonego :SONY,PANASONIC,JVC,CANON.No nic może kiedyś przekonam się do samsunga.A czy nic w tej cenie nie znalazłeś u innych producentów???Jedyna zaleta to ta że ta kamera ma dosyć małe rozmiary.

poniedziałek, 17 marca 2003, 22:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post 590 jest OK!
Leon to Klient , który chwali wszystko co firmowe i nie zagłebia się w temat do końca , " wszystko musi mieć napis SONY nawet sznurówki"
"Ogólnie nie jestem przekonany do takich firm jak Samsung" - patrzy globalnie przez pryzmat własnych życiowych niepozytywnych doznań , a ocenę opira właśnie na tym. Szkoda bo kamera jest bardzo dobra - górna półka jedna z najlepszych paszportówek , proponuję porównać z innymi.
Jakub :wink:

poniedziałek, 17 marca 2003, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja nie napisałem że sony jest bogiem na rynku kamer i trzeba tej firmy kupowac bo inne sa be.Wymieniłem też inne firmy jeśli nie zauważyłes:
PANASONIC
JVC
CANON

A dlatego nie jestem przekonany do Samsunga bo praktycznie nigdzie nie ma opisów jego kamer(chodzi mi o testy przeprowadzane przez fachowe pisma),bardzo mało osób ma sprzęt tej firmy, nie wiadomo jak on pracuje ,jakie ma wady , jakie zalety,itd.Takie jest moje zdanie i ja osobiście bym nie kupił Samsunga,i juz to jest moej zdanie nie mam nic więcej do powiedzenia.

KONIEC

wtorek, 18 marca 2003, 11:09
Bywalec
Bywalec

Leonie! Mnie ostatnio przekonywał sprzedawca w MediaMarkecie, że Canon XL1 ma 1 przetwornik CCD! :P
Pozdrowienia

wtorek, 18 marca 2003, 11:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Swoją drogą ciekawe czy im ktoś ją kupi,bo np w jednym sklepie sieci RTV AGD już ponad dwa latka leży sobie CANON XM-1 w cenie 9999zł.

wtorek, 18 marca 2003, 14:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post koniec
:lol: testy przeprowadzane przez fachowe pisma - to nic innego jak wykupiona reklama przez te firmy, jak nie sprawdzę i nie przetestuję to nie będę miał swojego zdania na ten temat. Moja propozycja jest prosta w Media Markt jest ekspzycja różnych kamer podłączonych do TV można porównać jak działają optyki . Barwa przetwarzania obrazu,zoom - szybki , jasność , szybki balans bieli, ogniskowa,stabilizacja w jakim %, przetwornik CCD. To można porównać i ocenić samemu.
Tych ocen w pismach "fachowych " brakuje z wiadomych przyczyn a czy obudowa jest estetyczna i przyciski są poręczne itp to ocenić może każdy.
Osobiście naprawiam kamery od 1991 roku i rynek kamer badam praktycznie .
Pozdrawiam
Jakub

wtorek, 18 marca 2003, 22:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Z jednej strony tak (wykupiona reklama)ale z drugiej strony zawsze są jakies bardziej szczegółowe informacje (np pismo Video i Komputer).Co do mediamarkt ok możesz sobie przetestowac ale dla mnie też ważna jest opinia kogos kto na tym sprżecie pracuje (jeśli kogos takiego uda mi się znaleść)

czwartek, 20 marca 2003, 09:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]