Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 04:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Awaria - dziwna rzecz... 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Awaria - dziwna rzecz...
Mam pytanie, czy ktoś spotkał się z kłopotem jaki ja własnie mam, już opisuje:

Montowałem film, zgrałem materiał z jednej kasetki, potem chciałem z drugiej, włozyłem drugą i zonk tak jakby była pusta, ani timecode (ciagle zera) ani obrazu ani nic. No ale chcąc sprawdzić czy coś nie tak (bo kasetka na 100% nagrana) włożyłem drugą kasete z której przed wcześniej zgrywałem no i co... też jakby była pusta, obrazu zero i nic. Pomyślałem że nagram coś na kasetke pokręciłem 30 sekund w pokoju i potem chciałem to obejrzeć i... nic tak jakby sie nie nagrało, a nagrywając obraz był normalnie na wyświetlaczu. Jutro niose kamere do naprawy na gwarancji ale nie to jest dziwne. Chodzi o to że pożyczyłem kamere od siostry, chciałem skończyć montowac film, włożyłem jedną kasetke i spoko, przejrzałem pozgrywałem no i włożyłem tą co poprzednio (co mi padła kamera) no i co 8O znowu to samo, teraz też w kamerze siostry (Panasonic, moja była JVC) też nic nie widać i nie nagrywa.
Spotkał ktoś sie z takim problemem, może być jakiś wirus czy coś na kasetce ? może to troche śmieszne ale nic innego nie przychodzi mi do głowy, stało sie tak samo po włożeniu do dwóch kamer tej samej kasetki :/

poniedziałek, 8 maja 2006, 22:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]