Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 07:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Opinia - Samsung VP-D361 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Opinia - Samsung VP-D361
Opinia - Samsung VP-D361
Stanowczo odradzam zakup w/w kamery. Po 2 tygodniach użytkowania zwróciłem kamerę do sklepu z powodu kilku usterek. Po wymianie na nowa kamerę 1 usterka znikła, ale pozostałe nie. Przykładową wadą fabryczną jest nagrywanie materiału na kasetkę miniDV z trzema paskami wokół ekranu (u góry, na dole i po lewej stronie ekranu – szerokość pasków 0,5 cm). Kolejną wadą fabryczną jest zniekształcenie obrazu jakimiś kolorowymi paskami u góry ekranu po lewej lub prawej stronie w trybie nocnym. Po zakupie kamery wszystkie napisy na obudowie zeszły w 1 dzień! Wystarczy parę razy potrzeć np. napis menu i lekko zejdzie - w innych kamerach możemy trzeć ile wlezie i napisy pozostają na miejscu. Na samym końcu pragnę zaznaczyć o bardzo bladych barwach nagrywanych przez kamerę oraz o kiepskim łapaniu światła przez obiektyw - kamera potrzebuje bardzo, bardzo dużo światła. Robiąc test porównawczy z innymi kamerami wypada bardzo kiepsko. Kamery innych marek znacznie lepiej łapią światło - do testu użyłem dwóch kamer (Samsung i Canon) - ustawienia automatyczne. Na kamerze Canon przy średnim oświetleniu szło wszystko zobaczyć na ekranie kamery, a na kamerze Samsung ledwo było cos widać na wyświetlaczu. Tych usterek można by było wymieniać jeszcze więcej, ale to chyba najważniejsze.

wtorek, 23 maja 2006, 22:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mialem do czynienia z dwoma kamerami samsunga... niestety (tylko dwa razy na szczescie)
kamerom samsunga mowimy stanowcze NIE!!!

środa, 24 maja 2006, 00:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post nie zgadzam sie
to ze trafiles na egzemplarz wadliwy zdarza sie kazdej marce i nie moze to byc argumentem przeciw VP-D361 Samsunga. Mam ta kamere i jestem z niej bardzo zadowolony, uwazam ze to dobry zakup w tej cenie i polecam wszystkim zainteresowanym. Jesli ktos chce cos lepszego niech wyda wiecej, ale w tej cenie nie ma co narzekac. Kamera zapewnia wystarczajace funkcje a do tego ma 33 krotny zoom optyczny. Obraz jest dobrej jakosci (oczywiscie jak ktos potrafi sie obslugiwac kamera). Dla ludzi ktorzy chca wydac malo i nie potrzebuja sprzetu do zastosowan innych niz okazjonalne filmowanie polecam.

sobota, 20 stycznia 2007, 21:10
Bywalec
Bywalec

Miałem okazję ową kamerę testować. Na pierwszy rzut oka rzuca się niewyraźny (nieostry) obraz. Kolega powyzej wspomnial o 33x Zoomie. Szczerze, bez statywu owy zoom na nic Ci sie nie przyda. W media M schodzila ostatnio po 590 pln. Szczerze, jezeli juz masz kupowac kamere za takie pieniadze, proponuje zainwestowac w Canona, chociazby jakiegos z serii MV900. Ich koszt trzyma sie w okolicy 700 pln, a obraz daja o niebo lepszy od Samsungów.

wtorek, 23 stycznia 2007, 00:56
Bywalec
Bywalec

Post półprawda.. ?
Jednak coś w tym musi być... Gdzie nie spojrzę ludzie narzekaja na "szajsunga" ...

wtorek, 23 stycznia 2007, 01:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
gdzie nie spojrzeć? opinie klientow w sklepach internetowych sa dobre, zgadza sie ze na zoomie 33 ciezko lapie ostrosc, canon w najnizszych cenach tez nie ma dobrych opinii. W sumie w kategorii do 700zl to super rewelacji sie nie znajdzie, kamerka po prostu dziala ok choc zapewne koneserom (jak sadze wypowiadajacym sie negatywnie o tym produkcie) to nie wystarcza, ja po prostu nie wydalbym na kamerke wiecej bo szkoda mi kasy,

sobota, 27 stycznia 2007, 13:19
Nowy
Nowy

czy moze mi ktos doradzic w jaki sposob moge sobie przerzucic obraz z kamery na komputer? czy wystarczy jakis program czy musze dokupic dodatkowe urzadzenie? do kamery mam dolaczone wejscie usb, ale nie bylo zadnej plyty z oprogramowaniem

poniedziałek, 9 lipca 2007, 20:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]