Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 23:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 panasonic nvds27 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post panasonic nvds27
witam
mam okazje kupic uzywana kamere Panasonic nvds27 jednak zbyt duzo o niej nie iwem kamera jest jescze na gwarancji i prosze o wycene takiego sprzetu i jakies opinie ew. linki do obiektywnych opinii
BARDZO PILNE !! !
z gory dziekuje za odpowiedzi

środa, 26 marca 2003, 13:27
Bywalec
Bywalec

Skoro za niecałe 2300zł można kupić nowiutką DS29 to za DS27 nie dał bym więcej niż 1800zł pod warunkiem, że jest naprawdę w bardzo dobrym stanie!!!
Pozdrawiam

środa, 26 marca 2003, 14:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a czy w ogole warto w to sie pakowac jesli przykladowo kamera by mnie kosztowala 1600zl czy moze warto by bylo dolozyc do modelu 29 albo w ogole do innej firmy i kupic nowa kamere ??
jest to 1 taki sprzet w moim zyciu wiec prosze o lopatologiczne opinie

środa, 26 marca 2003, 16:04
Bywalec
Bywalec

Osobiście posiadam DS29 a bawiłem się trochę DS27.
Jeśli kamera którą chcesz kupić nie była używana w celach zawodowych (wesela, studniówki itp.) i ma jeszcze gwarancję, to za 1600zł ja bym ją kupił.

środa, 26 marca 2003, 16:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
wlasnie ona najprawdopodobniej byla wlasnie uzywana w taki :?:

środa, 26 marca 2003, 17:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
sposob dlatego na co mam zwrocic uwage jakbym ja mial zamiar kupowac no i do ilu zbic cene z tego powodu (moze tak ile max mozna za cos takiego dac ? ) bo ten znajomy jest wlasnie kamerzysta ale czy on jej uzywal do takich celow :/ pewnie tak no bo jak inaczej :(

sorki za posta pod postem ale cos sie ...[ciach!]

środa, 26 marca 2003, 17:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli kamera od kamerzysty to ją sprzedaje albo z powodu zbyt słabej jakości obrazu do zarobkowania lub po prostu kamera już swoje przeżyła i trzeba się pozbyć, a jak była używana jako magnetowid ...
Daj sobie spokój i kup nową, nawet niech kosztuje 2 razy tyle (3000zł), co ta używana. Wkońcu ma to być pierwsza kamera i masz się z niej cieszyć a nie za miesiąc lub 2 wysyłać do płatnego serwisu, bo pewnie gwarancji nie ma i pluć sobie w brodę, że kupiłeś trupa. Z drugiej strony kupisz używaną i może pracować bezawaryjnie jeszcze 2 lata. Twoja kasa - Twoje ryzyko.
Pozdrawiam

środa, 26 marca 2003, 17:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja mam NV-DS29 i kupielm ja pare tygodni temu za 515 euro w sklepie Medi-Max we Frankfurcie/O.
Tez bym nie skusil sie kupowaniem uzywanej za okolo 400 z taniej. To nie jest butelka coli za 5 zl ale rzecz (przynajmniej dla mnie ) kosztowna.

środa, 26 marca 2003, 22:08
Bywalec
Bywalec

No właśnie kolega Rafał ma rację. Wsumie mówisz, że kamera jest jeszcze na gwarancji ale ryzyko zawsze istnieje. Najgorsze jest to, że tak na oko nikt Ci nie powie co w niej siedzi. Aby ocenić w jakim jest stanie trzeba poprostu ją wziąść i użytkować. Jeśli jednak już się zdecydujesz to oto moje rady.
Po pierwsze jeżeli kamerka była intensywnie użytkowana to będzie to widać na jej obudowie. Obejżyj dokładnie jej przyciskii napisy wkoło przycisków czy nie są powycierane. Jeżeli kamerka była używana jako magnetowid to ślady mogą być na pilocie, również popatrz na przyciski.
Po drugie sprzwdź czy kamerka nie ma martwych pikseli. Widać to szczególnie na czarnych powieżchniach a obiawia się to w postaci takiej malutkiej czerwonej kropeczki czasami trzeba się naprawdę dobrze wpatrzeć.
Po trzecie głowice. Kup nową najlepiej jakąś porzędną kasetę i nagraj ok 15 - 20minut następnie cofnij kasetę podłącz kamerkę do telewizora i obejżyj co nagrałeś. Jeżeli obraz będzie czysty nie będą się ciągle pojawiać zakłucenia w postaci kwadracików to powinno być ok. Pamiętaj jednak że nawet nowa kamerka czasami lubi zrobić takie zakłucenia, taki jet urok tanich cyfrówek. Sprawdż czy nie jest to zbyt częste i zbyt mocne.
To chyba mniej więcej wszystko. Jeśli masz jeszcze pytania to wal śmiało :wink:

środa, 26 marca 2003, 22:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
dzisiaj obejrzalem sprzet i zadnych sladow uzycia jesli chodzi o wyglad zewnetrzny. Jest nawet folia ochronna na jakiejs naklejce z boku. Kamera tak na moje oko zadbana i gosc mowi ze dba o sprzet i powiedzial od razu ze czasami uzywal jej w celach zawodowych. Na moje oko zadnych martwych pikseli i obraz bardzo dobry. Cena za jaka chce sprzedac to 1800zl. Co wy na to? Aha no i ponad rok gwarancji jeszcze ma kupiona w sklepie w moim miescie.

piątek, 28 marca 2003, 15:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ds27
Cześć. Ja mam ds 27 i jestem zadowolony:) kolega kupił ds 29 i razem stwierdziliśmy że naewno jest gorsza jeśli choidzi o wykonanie (dużo gorsze plastiki które bardzo łatwo się rysują) a sama kamerka nie ma nic nowszego -a nawet mniej- oprócz wbudowanej lampy (która nie raz przeszkadza)

sobota, 29 marca 2003, 09:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W Srlgrosie jest promocja Panasonica NS29, za niecałe 1900 zł można kupić nową, zastanów sie!

niedziela, 30 marca 2003, 01:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Poprawka : w Selgrosie i Panasonic NV-DS29 za niecałe 1900 zł.

niedziela, 30 marca 2003, 01:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pomyłka kolego
Adam napisał(a):
Poprawka : w Selgrosie i Panasonic NV-DS29 za niecałe 1900 zł.

Kolego Selgros Katowice (szopienice dokładnie) NV-DS29 za 2195 zł. Jakoś daleko do 1900. Wziąłem kasę i pojechałem kupić za te "niecałe 1900" i się nadziałem. :twisted:

poniedziałek, 31 marca 2003, 15:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]