Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 09:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Jaka kamera najleprza do nagrywania w ciemnościach? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera najleprza do nagrywania w ciemnościach?
Tak jak w temacie.Niechodzi mi o jakieś noktowizory w kamerze.Np: ognisko w lesie i wokuł ogniska(kamera cyfrowa w przystępnej cenie) pozdrawiam i prosze o odp:)

niedziela, 24 września 2006, 23:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

moglbys okreslic po pierwsze co to znaczy przestepna cena? bo dla jednego to bedzie 3000 a dla drugiego 30000... no i gdybys troszke przegrzebal archiwum forum to znalazl bys interesujace cie informcje.

niedziela, 24 września 2006, 23:24
Nowy
Nowy

A wiec dzięki z szybki replay. Chodzi mi o uzyskanie ładnego efektu przy ognisku w lesie i "troche od niego" ,a cena to gdzies do 3500 tys ,ale wszelkie większe propozycje (bez przesady)terz z chęcią lukne.Pozdrawiam

niedziela, 24 września 2006, 23:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A wiec dzięki z szybki replay. Chodzi mi o uzyskanie ładnego efektu przy ognisku w lesie i "troche od niego" ,a cena to gdzies do 3500 tys ,ale wszelkie większe propozycje (bez przesady)terz z chęcią lukne.Pozdrawiam
do 3500 mysle Sony HC96, ba mozesz sobie kupic jej siostre ubozsza o wejscie dv za 2400, dokupic ze dwa 2-3 godzinne akumulatory i lampe :) statyw i zmiescisz sie ponizej 3500 :) a jakosc ta sama co 96 tylko mniej wejsc ale tobie wystarzy firewire i av. To najlepsze rozwiazanie, imo. Male szumy i bardzo czuly przetwornik, kamera zapisuje na tasmach miniDV.

Z takim zestawem wybierasz sie na ognisko z 7-8 godzinami pradu do filmowania w 3 akumulatorach. 1 dodatkowy akumulator, zamiennik orginalu okolo 50-100 zlotych, wiec za max 2600 masz radoche jakich malo.

niedziela, 24 września 2006, 23:44
Nowy
Nowy

Dziękówa. Jak byś mi jeszcze napisał jaka kamerka była użyta w filmie: The Blair Witch Project to flaszka na stół:) Pozdrawiam

niedziela, 24 września 2006, 23:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dziękówa. Jak byś mi jeszcze napisał jaka kamerka była użyta w filmie: The Blair Witch Project to flaszka na stół:) Pozdrawiam
mysle ze wyszukanie tej informacji w google przezemnie bedzie tyle samo trwalo ile przez ciebie :D Ale blair witch project to juz dosc odlegla produkcja :) wtedy raczej nie bylo jeszcze kamer z ccd had czy cmos. Wydaje mi sie ze czesc zdjec byla wykonana na tasmie 16mm z tego co pamietam :/ i kamera hi8 ale modelu nie pamietam.

niedziela, 24 września 2006, 23:58
Nowy
Nowy

ta kamerka sony ma NightShot Plus ,lecz inne kamerki tańsze tez to mają,czy to jest jest najnowszy sstandartowy system nocny montowany w nowych kamerach?Niechodzi mi o bajery typu:wlk matrycy LCD co zwiękrza koszt tego akurat wogule niepotrzebuje.CZy ta kamera sony napewno za tą cene jest najleprza do nagrywania w nocy bo jestem na kupnie.Pozdrawiam

poniedziałek, 25 września 2006, 00:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja nie mowilem nawet o nightshot, ona w zwyklym trybie nagrywa bardzo dobrze przy slabym oswietleniu :) Kupujesz na swoja odpowiedzialnosc, ja na twoim miesjcu bym kupil wlasnie ja, ale jezeli masz watpliwosci mozesz poczekac na odpowiedzi innych lub przeszukac tony tematow na ten temat w internecie.

poniedziałek, 25 września 2006, 00:30
Nowy
Nowy

i tak zroBie:) bo tony to niewiem, ale wiem jedno że w internecie to producenci kamer jedynie mudlą oczy dlatego zapostowałem na tym forum imoże odezwie sie ktoś kto pracował w takich warunkach kiedyś i doda swoją opinnie.Ale dzięki Kubanczyk za pomoc wezme pod uwage twoją propozycje przy zakupie ,Ppzdrawiam

poniedziałek, 25 września 2006, 00:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

w czasie oczekiwania na odpowiedzi innych polecam lekture http://www.camcorderinfo.com

poniedziałek, 25 września 2006, 00:38
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

wtorek, 26 września 2006, 11:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]