Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 21:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 HVR-V1, pierwszy 3CMOS-owy profesjonalny camcorder? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post HVR-V1, pierwszy 3CMOS-owy profesjonalny camcorder?
http://www.camcorderinfo.com/content/So ... -in-US.htm ciekaw jestem co wy na ta zabawkę ?

[ Dodano: Pon Wrz 25, 2006 1:57 am ]
dosc ciekawa tabelka pokazujaca ze smierc na rynku dv pd170 czy chodzby vx2100 nie nadejdzie tak szybko jakby moglo sie wydawac chodzby z tego powodu Sony HDR-FX7: Minimum illumination: 4 lux

poniedziałek, 25 września 2006, 00:41
Stały bywalec
Stały bywalec

cmos to są wzmacniane sztucznie przetworniki

ale
jak zadzwoniłem do centrum sony w K-ce to sprzedawca powiedział ( czy dał mi do zrozumienia że będzie FX7 kamerą słabszą niż vx2100 )
oczywiście się okaże jak bedzie w centrumsony dostepna, osobiście się wybiorę żeby zobaczyć i powównać jakość obrazu z vx-em

poniedziałek, 25 września 2006, 07:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

4 lux nie oznacze że ciemniej bedzie
cmos to są wzmacniane sztucznie przetworniki

ale
jak zadzwoniłem do centrum sony w K-ce to sprzedawca powiedział ( czy dał mi do zrozumienia że będzie FX7 kamerą słabszą niż vx2100 )
oczywiście się okaże jak bedzie w centrumsony dostepna, osobiście się wybiorę żeby zobaczyć i powównać jakość obrazu z vx-em
no niby tak... pewnie zaszumienie bedzie mniejsze ale ciekawe czy ten fx7 bedzie potrafil przy rownie slabym oswietleniu dac z siebie tyle ile daje vx2100... mimo wszystkoi tak vx umrze smiercia naturalna z powodu braku hdv

poniedziałek, 25 września 2006, 08:55
Stały bywalec
Stały bywalec

Wiadomo w "normalnym"oświetleniu to nie ma co dyskutować,
natomiast sprawa jest całkowicie otwarta odnośnie filmowania przy małych lux-ach/nie zapominajmy że sam przetwornik to nie wszystko/Polatałem sobie troszeczke po forach zachodnich,też nic konkretnego nie piszą.Mam zamiar po nowym roku skoczyć na HDV,ale czy to będzie ta /The best/.Wolał bym nie być tm pierwszym który TO kupi,i niemile rozczarowanym :wink: A więc czekamy na pierwszego odważnego :lol:

poniedziałek, 25 września 2006, 16:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wolał bym nie być tm pierwszym który TO kupi,i niemile rozczarowanym :wink: A więc czekamy na pierwszego odważnego :lol:
hehe otóz to :mrgreen:

poniedziałek, 25 września 2006, 16:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam jako ciekawostkę chcę podać wypowiedź jednego ze speców sonego, japończyka na tegorocznej wystawie w amsterdamie który na pytanie o przyszłość kamer amatorskich sony odpowiedział wprost jeśli chcesz grać w dv i mieć dobrą jakość nagrania to nie kupuj hdv bo ani nie uzyskasz dobrej jakości w dv cam-ie ani w dv, kup kamerę dv np. vx 2100, a jeśli grasz w dv cam-ie to kup pd 170 bo to najlepszy wybór obecnie na rynku, a co do hdv to jedyny dobry wybór na dzień dzisiejszy to Z1. OSOBIŚCIE PREFERUJĘ VX 2100 I PD 170 nie do zahetania! Pożyczyłem ostatnio Soniaka HVR-A1E jako drugą do VX-a i nieststy to nie to, nie wiem po co kamera z funkcją nagrywania w HDV i DV -CAM i zjednym przetwornikiem obrazu to jakaś pomłka.Ciekaw jestem jak będzie z FX 7 brzmi ciekawie i cena 2500 euro nie odstrasza.Pozdro

wtorek, 26 września 2006, 00:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]