Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 14:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Sony hdr-sr1e 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sony hdr-sr1e
Ostatnio sporo czytam na temat kamer różnego typu szczególnie na tym forum ponieważ chcę sobie kupić.Piszecie że materiał z kamery na płytach dvd i dyskach twardych jest mało obrabialny a jak to wygląda z kamerami sony hdr-sr1 czytałem że tam przesył 19 mb/s, generalnie podoba mi się nowy system hd no i nie trzeba nosić kaset które mogą brudzić głowice, na oku mam też panasonica nv-gs 500 na kasety.Czytałem też że te hd to i tak będzie widoczne w przypadku kiedy sprzęt tv będzie miał ten system. Jak to jest w przypadku materiału hd z tej kamery po przerobieniu na dv, czy on będzie takiej samej jakości co materiał dv panasonica? Jak jest z obróbką materiału hd tej kamery, jeśli jakość obrazu dv jest lepsza niż panasonica to może warto kupić? A może lepiej hdr 3 na kasety?
Jak tu się ma sprawa stabilizacji obrazu_ w kamezre hdr-sr1 jest stabilizacja elektroniczna ale matryca jest cmos, w panasonicu super optyczna stabilizacja no i 3ccd matryca. Patrzylem na rosyjskie strony gdzie są dokladne testy. Generalnie to co innego testy a co innego piszą fachowcy na tym forum.
Jak ktoś by był uprzejmy mi naświetlić generalnie moje rozważania bo w od dnia 14-10-06 moge kupić za 5099pln kamerkę hdr-sr1e, Panasonic nv-gs500 3600pln, sony hdr3 4400pln

[ Dodano: Czw Paź 12, 2006 9:03 am ]
Czy mógłbym prosić kogoś aby mi napisał w temacie jak w poprzednim pośćie, ewentualnie czy: obraz hdr po kompresji na dv jest lepszej jakości niż obraz kamery nvgs500 tzn czy widać gołym okiem różnicę, jak wyglądać może sprawa obróbki materiału hd tej kamery i póżniejszego zapisu w postaci avi lub innej dobrej jakości zapisu aby to oglądać na tv, jakie są za i przeciw dla wyboru między kamerami nvgs500 - hdrhc3 - hdrsr1 przyznam szczerze że wcześniej myślalem o jvc df570 ale może będę bardziej zadowolony z droższych modeli no i mógłbym nimi liznąć swiata profesjonalistów (ostatnio bylem na weselu i fachowiec kręcił kamerą sony trv 145 albo podobnym ), pozdrawiam serdecznie Paweł.

wtorek, 10 października 2006, 13:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]