Teraz jest piątek, 19 października 2018, 09:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Porównanie 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Porównanie
Witam wszystkich.
Zapewne niektórzy stali userzy tego forum zaraz się skrzywią, ale chciałem powiedzieć że jestem na etapie poszukiwania kamery i zwracam się z prośba o poradę :).
Kamera ma mi służyć do użytku domowego - filmowanie domowych imprez okolicznosciowych (najbliższa to chrzciny niedawno narodzonego syna :) ), wakacyjnych wypadów.
Na tej stronie internetowej zestawiłem sobie porównanie trzech kamer Panasonic: NNV-DS30, NV-DS65 i NV-GS3. Wszystkie one posiadają cyfrowe we/wy i mieszczą się w kwocie 3 tyś zł (tylko GS3 kosztuje ok. 3100).
Czy ktos z was miał doczynienia z tymi kamerami i mógłby mi podpowiedziec która z nich jest najlepsza?
Zależy mi na 2 rzeczach: jak najlepsza jakość filmów i cyfrowe we/wy.
Zdaję sobie sprawę że każda z nich była omawiana juz na tym forum, jednak zależałoby mi na podpowiedzi, która z tych kamer jest najlepsza. Czy ktos mógłby mi wytłumaczyć jak wielkosć przetwornika CCD, ogniskowa obiektywu, średnica filtra wpływa na jakosć obrazu (właśnie tym m.in. się różnią te kamery)? Czy dużo bym stracił gdybym wybrał GS3 nie posiadającej gniazda kart pamięci i USB a przez to funkcji kamery internetowej? Czym w takim razie GS3 jest lepsza od konkurencji skoro jest od nich droższa, a może wcale nie jest lepsza?
Bardzo proszę o porady.
Pozdrawiam

niedziela, 13 kwietnia 2003, 00:28
Bywalec
Bywalec

To co, pomoże ktoś? Bym chciał już kupić kamerę ale nadal się waham którą z nich.

poniedziałek, 14 kwietnia 2003, 14:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]