Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 04:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Kamera Canon MV930 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera Canon MV930
Witam,
Ma pytanko i prośbę do osób które posiadają w/w kamerkę lub wiedzą o co chodzi w tym co napiszę.
Otóż na początku chciałbym wyjaśnić iż jest to moja pierwsza kamera więc moja widza o tym sprzęcie jest znikoma - ale do rzeczy.
Zainstalowałem wszelkie oprogramowanie (dołączone do kamery) na komputerze i zacząłem "zabawę" ze zgrywaniem materiału na HDD - połączenie z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB. Okazuje się że zdjęcia (z karty) zgrywają się bez problemu natomiast kiedy chcę zgrać film to wyskakuje komunikat że nie można połączyć się z kamerą - po prostu jej nie wykrywa. Wiem że do połączenie kompa z kamerą najlepszym rozwiązaniem jest IEEE Firewire ale ja chciałbym na początku zrobić to za pomocą USB.
Dlatego mam prośbę do Was - czy da się z tej kamery zgrać materiał filmowy za pomocą kabla USB? Czy to może wina jakiegoś oprogramowania, sterowników? Bardzo proszę o pomoc.

niedziela, 7 stycznia 2007, 10:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam. Czasem zgrywam przez USB, lecz z innej kamery. Jeśli Ci może pomóc opis czynności to proszę bardzo.
- Stosuję program montażowy dołączony do kamery - ma możliwośc przechwytu przez USB w pełnej jakości.
- W menu kamery w zakładce USB wybieram opcję dobra jakość (druga opcja to Webcam).
- Otwieram program, włączam Capture i gotowe.

Pozdrawiam

poniedziałek, 8 stycznia 2007, 17:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]