Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 10:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 POMOCY!Co wybrać ?Sony DCR-SR90E czy JVC GZ-MG505- parametry 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post POMOCY!Co wybrać ?Sony DCR-SR90E czy JVC GZ-MG505- parametry
Witam
Nikt do tej pory nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytanie a jestem w kropce. Zdecydowałem się na zakup kamery z twardym dyskiem. Zależy mi na szybkim wypaleniu płyty DVD, bez obróbki. Jednak nie wiem która wybrać z tych obu umieszczonych w tytule. JVC posiada Przetwornik: 3CCD o rozdzielczości 1,33 MP, natomiast SONY Przetwornik Advanced HAD CCD 3,3 megapiksela.
Sugerować się markowym obiektywem w SONY czy przetwornikiem w JVC? Różnica w cenia to 600 zł droższa JVC. Nie znam się aż tak na parametrach i dlatego bardzo prosze o pomoc. Jeżeli ktoś z was posiada ktorąś kamerkę to prosze o informacje. Oczywiście interesuje mnie najlepsza jakość nagrania, wiem że kamerki HDD nie ciesza się w chwili obecnej powodzeniem, ale może ktoś mi doradzi w tej kwestii.
Będę wdzieczny.
Pozdrawiam wszystkich.

wtorek, 9 stycznia 2007, 23:36
Nowy
Nowy

Post Re: POMOCY!Co wybrać ?Sony DCR-SR90E czy JVC GZ-MG505- param
pablo.g napisał(a):
Witam
Nikt do tej pory nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytanie a jestem w kropce. Zdecydowałem się na zakup kamery z twardym dyskiem. Zależy mi na szybkim wypaleniu płyty DVD, bez obróbki. Jednak nie wiem która wybrać z tych obu umieszczonych w tytule. JVC posiada Przetwornik: 3CCD o rozdzielczości 1,33 MP, natomiast SONY Przetwornik Advanced HAD CCD 3,3 megapiksela.
Sugerować się markowym obiektywem w SONY czy przetwornikiem w JVC? Różnica w cenia to 600 zł droższa JVC. Nie znam się aż tak na parametrach i dlatego bardzo prosze o pomoc. Jeżeli ktoś z was posiada ktorąś kamerkę to prosze o informacje. Oczywiście interesuje mnie najlepsza jakość nagrania, wiem że kamerki HDD nie ciesza się w chwili obecnej powodzeniem, ale może ktoś mi doradzi w tej kwestii.
Będę wdzieczny.
Pozdrawiam wszystkich.

Osobiscie mialem przyjemnosc utworzyc kilka plikow jedna z tych kamer a konkretnie JVC. Kilka plikow bo oczywiscie nagrywa na hdd za kazdym razem nowy plik gdy wciskasz rec. Mam mieszane uczucia co do jakosci obrazu. Za rozowy jak dla mnie, reczny balans bieli tez niezbyt poprawia sprawe. W ogole manual taki malo wygodny. Szczegolnie ostrosc beznadziejna. W dosc dobrze oswietlonej swietlicy gubila ostrosc jak slepa a manualna bez pierscienia tylko blokowanie podobne jak w aparacie na jakims obiekcie wtedy nie plywa. Przy niebyt gwaltownych ruchach zrywa nagranie. Nie jest tez za jasna. Byc moze za duzo od niej wymagam bo na codzien pracuje canonami xl1 ale jak na kamere za 4 tys to zbyt wiele z niej nie wyciszniesz. Jakbys chcial jakies pliki to zagadaj gg 656754

niedziela, 14 stycznia 2007, 00:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]