Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 11:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Samsung VP-D 361 za 599zł z Media Markt czy warto ? :> 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Samsung VP-D 361 za 599zł z Media Markt czy warto ? :>
Witam, w piątek 19.01.2007 Media Markt robi promocje na kamerke Samsung VP-D 361, przecena jest spora bo z 899 na 599 (300zł). Przegladając forum,kazdy odradza samsungi, wiec ja pytam moze w tym modelu poprawili wady swoich poprzedników. Parametry ma w sumie dobre CD 800tys., zoom optyczny x33 LCD 2,5', stabilizator itp. Dziekuje z góry za opinię i pozdrawiam.

środa, 17 stycznia 2007, 13:36
Bywalec
Bywalec

Zalezy do czego jej potrzebujesz i jakie masz oczekiwania co do jakosci obrazu. . Jeśli do filmowania dzieci w piaskownicy to ok moze być. Ale jesli coś poważniejszego to niestety musisz zajrzeć na wyższą półkę. Stabilizatorem się nie podniecaj - tylko cyfrowy:(((( Nie znam tej kamery ale sadzę, ze wkróce podobną jakość beda miały kamery w telefonach komorkowych:)

środa, 17 stycznia 2007, 22:36
Stały bywalec
Stały bywalec

odpuść sobie taką kmerkę lepiej dołożyć parę złotych i kupić sobie panasonica.miałem samsunga o tych samych parametrach i szybko go musiałem sprzedać-jakość obrazu byle jaka do tego usterkowa(ciągle jakieś problemy)po roku poszło mi gniazdo w kamerze na kabel od zgrywania.jedyne co było w niej dobre to dzwięk.jak na wycieczki i domowe wideo to może wystarczy-o ile nie jesteś zbyt wymagający

czwartek, 18 stycznia 2007, 11:10
Stały bywalec
Stały bywalec

kolega pyta o konkretny sprzęt bo sobie go upatrzył a nie ma chyba znowu ambicji jak po szkole filmowej

marcopolo26
tak ta kamerka za tą cenę warta jest kupienia :D
nie znajdziesz w niej zbyt wiele bajerów itp. bibelotów w które czasem zaopatrzone są kamery z ,wyższej, półki ale zaletą jej jest prostota wykonania,w miarę dobre parametry filmowania,kolorowy wyświetlacz (ja za taki ,dodatek, 3 lata temu to 400stówki musiałem dopłacić)
mała,zgrabna na wycieczki i imprezy rodzinne jak najbardziej

czwartek, 18 stycznia 2007, 15:22
Nowy
Nowy

Ja od wczoraj miałem nagraną kamerkę Sony DCR-HC35E, ale niska cena samsunga bardzo mnie kusiła. No to pojechałem żeby sprawdzić z czym to się je !
Niestety opinie o Samsungu się potwierdziły. Porównałem kamery Sony DCR-HC24E i tegoż samsunga w sklepie. Po pierwsze problem z autofokusem i ogólną ostrością (nie chce złapać ostrości, na zoomie to czekałem jakieś 45 sekund aby coś wyostrzył), po drugie przy sztucznym oświetleniu jakie panuje w Media Markt (a jest dosyć jasno), kamera łapie wszystko w odcieniach sepii, po trzecie przy ruchu kamerą postacie i światła się rozmywają, stabilizator obrazu dobrze działa tylko bez włączonego zoomie.
Ja jednak zdecydowałem się na dwukrotnie droższego sony bo jakoś by mnie chyba nie bawiło to że będę potem oglądał różnorakiego kolorowe plamy domyślając się kto to może być i gdzie.
Media mają też fajną politykę w przypadku zwrotu towaru - zwrotów nie przyjmują tylko mogą wymienić na inny model za dopłatą (tańszych nie ma). Ciekawe ile osób się wkurzy i poleci dopłacić co nie co i zabrać coś lepszego.
...bo to nie dla idiotów !

P.S. W momencie kiedy czytasz ten post to raczej tych kamer już nie ma, bo ludzie rzucili się na nie jak wariaci.

Pozdrawiam
Egzor
http://jurajskie.strony.pl

piątek, 19 stycznia 2007, 10:06
Nowy
Nowy

Dziekuje Koledzy za dobrą rade, odpuściłem sobie ta kamerke, moje obecne typy to Panasonic NV-GS27 ew. NV-GS37 bądź Sony HC-23E. W koncu doplace pare stówek ale kamerke bede mial na lata, z dobrym obrazem. :wink:

pozdrawiam

piątek, 19 stycznia 2007, 12:06
Stały bywalec
Stały bywalec

a ja dzuś kupiłem i jest to druga samsunga jaką posiadam :lol:
obraz itp. wszystko ok 8)

piątek, 19 stycznia 2007, 16:17
Stały bywalec
Stały bywalec

Każdy chwali to co ma - nawet byle jakiego samsunga!!! Dobrze że zrezygnowałeś z zakupu tej kamery.Ja polecam niezawodnego panasonica.
Pozdrawiam

piątek, 19 stycznia 2007, 18:51
Stały bywalec
Stały bywalec

złej baletnicy to i rombek od spódnicy ..itd
a co Ty chciałeś za bylejakie pieniądze mieć mercedesa ??

piątek, 19 stycznia 2007, 19:52
Stały bywalec
Stały bywalec

Pozdrawiam

piątek, 19 stycznia 2007, 22:45
Nowy
Nowy

[...] bądź Sony HC-23E. W koncu doplace pare stówek [...] :wink:

pozdrawiam

Możesz dopłacić np 400,00 zł i kupić sobie Sony DCR-HC23E w REAL'u która jest od piątku (19 stycznia) w promocji. W sklepach internetowych można ją już kupić za 899 zł. trzeba się spieszyć bo już to ostatnie sztuki.

Pozdrawiam
Egzor
http://jurajskie.strony.pl

Ostatnio edytowano niedziela, 21 stycznia 2007, 19:37 przez egzor, łącznie edytowano 1 raz

sobota, 20 stycznia 2007, 19:02
Stały bywalec
Stały bywalec

a gdzie szukac takiej co podałes ? chyba ze swiecą? :o
pan Google mówi że
Podana fraza - DCR-HC23C - nie została odnaleziona.

wiecej takich ,porad, a za chwilę ktos dorzuci..

może dołóż ze 4000 zł i kup Panasonic VDR-M70
ROTFL :oops:

sobota, 20 stycznia 2007, 19:29
Nowy
Nowy

Post mam Panasonica NVGS-27
Ja posiadam Panasonc NVGS-27 spoko kamera tylko jak zgrywam filmy na komputer to film traci duzo na jakosci nie wiem dlaczego a jak ogladam bezposrednio na TV z kamery to jest O.K. moze wiecie cos na ten temat prosze o odpowiedz

poniedziałek, 29 stycznia 2007, 20:39
Stały bywalec
Stały bywalec

jak zrzucasz przez FireWire czy USB ?
i pytanie a może stwierdzenie szkoda że w Twojej kamerce wizjer nie jest kolorowy :roll:

poniedziałek, 29 stycznia 2007, 21:21
Nowy
Nowy

Zrzucam przez WireFire i druga mozliwosc bezposrednio przez kabel DV kamera i moj laptop maja wyjscia i wejscia DV. Ale juz doszedlem dlaczego trace na jakosci korzystam z programu na Windowsie XP Movie Maker i tam mialem ustawione na najmniejsza rozdzielczosc zgrywania filmow. W opcjach jest duzo ustawien teraz powinno byc dobrze

wtorek, 30 stycznia 2007, 09:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona