Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 01:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 pomocy!! cos nie tak z moim panasoniciem ds29 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post pomocy!! cos nie tak z moim panasoniciem ds29
sprawa wyglada tak. mam ds29, wlozylem kasete minidv z nagranym wczesniej materialem a tu lipa...kamera nie widzi kasety. puscilem ten film 2 razy , za 3 pojawily sie kwadraciki a teraz wogole nic nie gra. po wlaczeniu play automatycznie znika SP i dlugosc kasety a licznik nie idzie.. czy to wina kamery czy kasety??? pomocy????

piątek, 25 kwietnia 2003, 15:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To może kup sobie czystą kasetę. Nagraj coś i sprawdź. Może to tylko wina zabrudzonej głowicy. Pytanko : od dawna ją masz , ile już nagrałeś taśm ?

wtorek, 29 kwietnia 2003, 13:17
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

sprawa wyglada dosc dziwnie bo kamerke mam od niecalego miesiaca (nowa ze sklepu) a nagralem nia w sumie 1 godzine. jako magnetowid :) uzylem jej w sumie do obejzenia 2 godzin material ktory nagralem. dzisaj zanioslem ja do serwisu ale zastanawia mnie jak kamera z tak skromnym "stazem" moze pokazywac ze ma zabrudzone glowice (wczoraj mi tak wyswietlila). wczesniej mialem starego jak swiat analoga i przez caly okraglutki rok ani razu jakosc nagrywania ani odtwarzania nie pogorszyla sie/ podobnie w przypadku sony . powoli zaczynam zalowac ze wybralem panasonica

wtorek, 29 kwietnia 2003, 15:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To błędne rozumowanie. Wg mnie to nie wina akurat faktu, że kamera jest Panasonica. Takie szopki to oczywiście smutna rzecz, ale mówienie żedlatego tak się stało że to Panasonic są niedożeczne. Jeśli znajdziesz więcej osób, które pochwalą się takimi samymi doświadczeniami takiej samej kamery ( a przynajmniej tego samego producenta) to byłaby to jakaś prawidłowość, ale "jedna jaskółka wiosny nie czyni".
Rozumiem co czujesz w swojej sytuacji ale mam nadzieję, że twój problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam :wink:

środa, 30 kwietnia 2003, 11:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja też mam od niedawna NV-DS29. Nagrałem już z 8 kaset w trybie SP i LP . Używałem jej jako magnetowidu do skopiowania na VHS i żadnych zastrzeżeń. Może taka trefna kaseta Ci się trafiła ?! Nie umiem tego wytłumaczyć. Poczekamy na odp. serwisu :)

środa, 30 kwietnia 2003, 11:30
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

dzisiaj pełen nieukrywanej nadzieji zadzwoniłem do serwisu panasonica w Łodzi ii. pani powiedziala mi ze usterka mojej kamery nie lapie sie do bezplatnej uslugi gwarancyjnej. na uzasadnienie podala ze glowice sa brudne a za ich czyszczenie musze zaplacic 110 zeta. na nic zdaly sie moje tlumaczenia ze sam fakt brudnyxh glowic mnie nie szokuje jednak to ze kamere mam niespelna miesiac daje do myslenia. jestem sklonny zaplacic za to czyszczenie ale nkit nie da mi gwarancji ze za klejny miesiac nie wystapi podobna usterka :( . w przeszlosci miale 2 rozne modele sony (digital8) oraz jednego panasonica analoga i w zadnym z tych modeli nie pojawialy sie podobne "kwiatki". nie lubie panasonica :(

środa, 7 maja 2003, 20:25
Bywalec
Bywalec

Czy serwis do którego zawiozłeś kamerkę mieści się przy ul Piotrkowskiej czy Organizacji WiN?
Jeśli to ten przy Pietrynie to się nie dziwie, mnie też kilka razy pożądnie zdenerwowali :evil: Ale jeśli to ten drugi to nic nie rozumiem bo ja już 2 razy czyściłem tam głowice w DS29 i zawsze za friko w ramach gwarancji!!!!!

czwartek, 8 maja 2003, 23:45
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

dzieki michu. wlasnie na pietrynie. na organizacji win nie probowalem. dzieki jeszcze razza rade. a mozesz napisac ile miechow po zakupie pierwszy raz czysciles glowice?

piątek, 9 maja 2003, 08:18
Bywalec
Bywalec

Kamerka pierwszy raz czyszczona była po 4 misiącach od zakupu i przez ten czas nagrała ok 40-50 godzin i jeszcze raz tyle odtwożyła a poza tym cyfrówki są bardzo wrażliwe na zabrudzenie głowic!!!

piątek, 9 maja 2003, 17:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]