Teraz jest sobota, 23 czerwca 2018, 20:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Canon mv890 razy 2 i komputer ich nie widzi pod firewire 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Canon mv890 razy 2 i komputer ich nie widzi pod firewire
Witam mam komputer z fire wire na 6 i 4 pinowe wejscia , kabelek kupiłem na 4 piny małe do kamerki canon mv890 i 6 pin ta wieksza w tyczka jes w kompie. Nieststy ani u mnie na moim kablu ani u kumpla na jego kablu (jego kamerka sony odrazu sie wykrywa na tym kablu na jego kompie) nie wykrywa jej komputer, ani u niego, robiłem to na wszelkie sposoby, kamera włączona, wyłączona, w trybie nagrywania i odtwarzania na pauzie na stop itp itd komputer po prostu jej nie widzi i nie można zgrac materiału video. w instrukcji ubogo : podłącz włącz itp jak nie załapie to jeszcze raz robiłem to chyba z 50 razy. Myslicie że kamera ma uszkodzony port firewire? w opcjach kamerki nie ma nic odnosnie połaczenia firewire. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

PS w instrukcji jest napisane: Użyj kabla DV (opcja CV-150f 4 styki-4styki) lub CV-250f (4 styki-6 styków) czy na innym tańszym kablu to b nie działało? czy raczej musi? Może jakiś użytkownik jest tego canona lub cos model około?
PS2 to moja 2 kamerka, poprzednią oddałem w sklepie myśląc że jest uszkodzona ale tej tez komputer nie widzi w systemie co robić??

piątek, 20 kwietnia 2007, 23:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]