Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 09:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jaką wybrać kamerę? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaką wybrać kamerę?
Dzień dobry. Nie wiem, czy dobrze wstrzeliłam się ze swoim problemem. Miałam kamerę Sony DCR-TRV 740E i byłam z niej niesamowicie zadowolona (oddawała idealnie kolory i ogólnie nakręcone filmy były rewelacyjnej ostrości), niestety ktoś miał klejące łapki i ukradziono mi ją. Szukam teraz nowej kamery, ale nie mogę znaleźć zadnej, która posiadałaby parametry techniczne jak tamta. Bardzo proszę o radę, na jaką kamerę mogę zwrócić uwagę. Chodzi mi przede wszystkim na możliwości zgrywania filmów na komputer do montażu, bez konieczności zgrywania z powrotem na kamerę (z tego co się orientuję, tu musi być wyjście DV), zależy mi też na dużej ostrości oraz dodatkowej pamięci (choć to chyba jest przydatne tylko przy funkcji aparatu, co nie jest mi niezbędne) oraz możliwość nagrywania w ciemności. Mam jeszcze pytanie odnośnie kamer na płyty dvd. Jak wygląda sytuacja, gdy podczas nagrywania chce się cofnąć i znowu nagrać tak jak na kasetach, wg mnie nie ma takiej możliwości, ale może się mylę. Będe bardzo wdzięczna za podpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam serdecznie -Agnieszka

środa, 25 kwietnia 2007, 09:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]