Teraz jest poniedziałek, 23 lipca 2018, 09:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Panasonic NV-DX1 << brać czy nie brać ? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Panasonic NV-DX1 << brać czy nie brać ?
Witam! jako, że o kamerce ciężko coś znaleźć to chciałbym się spytać czy ktoś ma tą kamerę lub ma na jej temat jakaś opinie?

Nie ma podobno firewire ( poprawcie mnie jeśli się mylę :wink: ) i paskudnie wygląda :wink: ale za to ma magiczne 3CCD i była kiedyś z założenia kamerą pół-profesjonalną. Mogę ją kupić w dobrym stanie za około 700-800 zł ale chciałbym się dowiedzieć co o niej myślicie.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł o niej wygłosić jakąś opinię. Z góry dzięki!

niedziela, 20 maja 2007, 18:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Jeżeli wiesz co oznacza dobry stan to kupuj a z drugie strony 3ccd do osiągnięcia w zupełnie nowej NV-GS180za 1599,00 oczywiście z gwarancją.

poniedziałek, 21 maja 2007, 01:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zależy do czego ją byś miał używac ale nie wiem czy ta kamerka posiada:
- wyjście DV (pozostaje tylko wyporwadzenie obrazu w postaci analogowej, musisz wtedy liczyć się z posiadaniem karty z we. analogowym, chyba że nie interesuje Cię montaz komputerowy, a jedynie przerzucenie materiału na VHS, lub stacjonarną nagrywarkę, (niby zapis cyfrowy ale obraz musi byc wyprowadzony w sposób analogowy :( )
- LCD tutaj to można chyba przeboleć.

Przytoczony NVGS180 może i będzie dawał wiekszy szum, ale zapewne posiada wyszczególnione wcześniej rzeczy i co ważne gwarancję, a z tym DX1 jak coś się popsuje to na pewno zniechęci Cię koszt naprawy :(.

poniedziałek, 21 maja 2007, 23:41
Bywalec
Bywalec

Do zrzucania obrazu używałbym innej kamery miniDV, którą używam jako magnetowid.

Wie ktoś może jaki kamera daje obraz ? tzn czy kamera daje wysokiej jakości obraz różniący się od obrazu z kamer za 1000 zł, czy może porównywalny albo nawet gorszy.

Mnie interesuje również aby kamera była z założenia kamerą pół-profesjonalną a co za tym idzie z większą ilością ustawień manualnych i innych bajerów :wink: .

wtorek, 22 maja 2007, 16:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]