Teraz jest poniedziałek, 18 czerwca 2018, 22:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Dylemat z Samsungiem 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Dylemat z Samsungiem
Chciałbym kupić kamerę na którą mam przeznaczone 1200 zł. Przeglądając między kamerami najbardziej spodobał mi się model SAMSUNG VP-D364W. No właśnie, ale liczy się jakość, a nie ilość. Sam miałem kiedyś samsunga i nie miałem do niego zastrzeżeń. Czy to co się mowi o tej firmie jest naprawdę czystą prawdą? Jedni mowią że ta kamera jest super, a drudzy mówią że jest to kompletne dno. Wygląda na to, że jedne kamery są dobrze wykonane a drugie źle. Ale może to wynikać też z podejścia człowieka do oceny kamery. Widziałem, że komentarze dotyczące kamer Sony nie są też aż tak różowe. Ja myślę, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nieodpowiada. Co myślicie o tej kamerce i ogólnie o firmie Samsung pod kątem jakości kamer cyfrowych?

sobota, 16 czerwca 2007, 19:55
Moderator
Moderator

Kamery nie znam, a kolega ma Samsunga analogowego jeszcze - kopę lat. Całkiem niedawno go znowu użył nawet, a nigdy na niego nie narzekał. Statystyka jednak (chociaż wiem że to kłamliwa dama), twierdzi ze nie warto i tym razem jej wierzę. Nie kuś losu :wink: .

sobota, 16 czerwca 2007, 21:21
Nowy
Nowy

Ok. 3 lata temu kupiłem kamerę Samsung VP D26i . Miałem do wyboru: albo kupić Samsunga albo zbierać dalej na Sony lub Panasonica. Mimo nienajlepszego obrazu w pomieszczeniach przy słabym świetle, w słoneczny dzień nawet w domu obraz był bardzo ładny. Byłem bardzo zadowolony. Nawet poluzowana po pewnym czasie śrubka, która powodowała otwieranie się kieszeni z kasetą, nie zepsuła mi zadowolenia z kamery. Dokręciłem i dalej było ok. Niestety mniej więcej rok temu zaczęły się kłopoty. Podczas nagrywania brak obrazu. Czasami wracał sam, czasami trzeba było wyłączyć i włączyć znowu. Albo obraz robił się jakby za mgłą. Przy filmowaniu pod słońce lub bardzo jasne miejsca zaczęły dziać się dziwne rzeczy z kolorami. Znowu musiałem wybierać: naprawiać czy kupić nową. Od pół roku mam Panasonica NV GS 180. Różnica jest zauważalna nawet jak dla amatora: kolory są żywsze, w pomieszczeniach obraz jest wyraźny.
Moje zdanie jest takie: jeśli możesz dołożyć i kupić coś lepszego – naprawdę warto. Jeśli nie – cóż, może miałem pecha z moją kamerą a Twoja wytrzyma zdecydowanie dłużej. Decyzja należy do Ciebie.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 09:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 13:37
Nowy
Nowy

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 16:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]