Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 04:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Kamera cyfrowa SONY HDR-CX6EK 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera cyfrowa SONY HDR-CX6EK
Co myślicie o kamerze cyfrowej SONY HDR-CX6EK? I gdzie w Katowiach mogę ją najtaniej kupić! Z góry dziękuję za podpowiedzi!

piątek, 6 lipca 2007, 16:15
Nowy
Nowy

Dołączam się do prośby o jakieś konkrety , ponieważ zastanawim się nad kupnem tej kamery. Dane techniczne są opisane na wielu stronach lecz mnie najbardziej interesuje możliwość obróbki materiału nagranego tą kamerą. Wiadomo że kamery miniDV są do obrabiania (materiał z tych kamer) najlepsze , ale mi chodzi o drobne ,np przejścia między częściami nagrania , dodawanie zdjęć , muzyki lub głosu - chodzi o to czy takie rzeczy można robić po zrzuceniu materiału do komputera.
Do miniDV czasem używam programu "WinDVD Creator 3" - bo jest bardzo prosty w obsłudze , ale chciał bym wiedzieć czy i materiał z tej kamery można bdzie obrobić tym programem lub jakimś bardziej profesjonalnym np. "Adobe Premiere Pro". Interesuje mnie też jakość nagranego materiału w porównaniu z kamerami tej samej rozdzielczości miniDV i HDD , wiem że miniDV nagrywa w lepszej jakości obrazu od HDD przy takich samych parametrach , ale czy i pomiędzy Kartą pamięci , a HDD lub Kartą a DV też będzie różnica ??
Proszę o wypowiedzi
Pozdrawiam Robert

wtorek, 31 lipca 2007, 19:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]