Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 08:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Sony vx 2100 i oficjalny serwis !!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Sony vx 2100 i oficjalny serwis !!!
Oddałem kamerę Sony vx 2100 do serwisu centralnego Sony Polska ul.Jana Pawła Warszawa z oznakami uszkodzenia przetwornika. Uszkodzenia przetwornika w tej kamerze jak i w wielu innych modelach Sony to rzecz nieomal "normalna":
http://www.sony.pl/view/S...&site=odw_pl_PL
Wcześniej doczytałem. Serwis oczywiście przyznał mi rację ale oczywiście nie odpuścił i znalazł w mojej kamerze po kilku dniach usterkę której wcześniej nie było i której wcześniej nie zgłaszałem a mianowicie uszkodzenie toru taśmy którego naprawa kosztuje dokładnie tyle co wymiana przetwornika , czyli około 1700zł.Poinformowali mnie że kamera po włożeniu taśmy sygnalizuje błędy których wcześniej nie było.I moje pytanie brzmi tak, czy już ktoś z Was był w tak bezczelny sposób potraktowany w serwisie Sony Polska a jeżeli tak to z tym dalej począć ??

sobota, 14 lipca 2007, 02:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Sony vx 2100 i oficjalny serwis !!!
brat napisał(a):
Oddałem kamerę Sony vx 2100 do serwisu centralnego Sony Polska ul.Jana Pawła Warszawa z oznakami uszkodzenia przetwornika. Uszkodzenia przetwornika w tej kamerze jak i w wielu innych modelach Sony to rzecz nieomal "normalna":
Oj raczej nie normalna, ale już sie przyzwyczaiłem ze sony na tym forum życia nie ma.
W ilu to kamerach i modelach widziałeś uszkodzenia przetwornika, Skoro już na taka wiedzę sie powołujesz? Byłes kiedys w serwisie PANASONICA? Trzymali mi kamerę pol roku po czym nie naprawiając zapytali czy czasem mi nie spadła, jedyna możliwością byla droga sądowna i tak tez się skończyło.

sobota, 14 lipca 2007, 06:34
Nowy
Nowy

Jeżeli uważasz że jeżeli w innych firmach jest jeszcze gorzej a w tej jest w sumie jest ok, to świetne podejście do rzeczywistości. Jak zapłacisz kiedyś za błędy serwisu 1700zł to pewnie wyprostują się Twoje poglądy.A tak na marginesie moja poprzednia kamera VX 2000 również miała naprawiany przetwornik w Saysonic w Wa-wie(autoryzowany serwis).A to dopiero miałem pecha, prawda...

wtorek, 17 lipca 2007, 01:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam !
Jeżeli uważasz że jeżeli w innych firmach jest jeszcze gorzej a w tej jest w sumie jest ok, to świetne podejście do rzeczywistości. Jak zapłacisz kiedyś za błędy serwisu 1700zł to pewnie wyprostują się Twoje poglądy.A tak na marginesie moja poprzednia kamera VX 2000 również miała naprawiany przetwornik w Saysonic w Wa-wie(autoryzowany serwis).A to dopiero miałem pecha, prawda...
no :mrgreen:

wtorek, 17 lipca 2007, 07:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]