Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 01:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Sony DV 8500 (12 megapixel) 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Sony DV 8500 (12 megapixel)
Witam wszystkich. Mam szanse kupić kamerę Sony DV 8500, ale nie wiem czy ta cena jaką mi zaproponowano jest dobra. Nie wiem o niej nic i dlatego tutaj pisze. Otóż moje pytanie to ile ona kosztuje (nowa) i czy ogółem nadaje się do filmowania. Jeżeli ktoś by znalazł opis techniczny (nie mogę znaleźć), poproszę o umieszczenie go tutaj. Z góry dziękuje :)

wtorek, 31 lipca 2007, 19:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Sony DV 8500 (12 megapixel)
Javka napisał(a):
Witam wszystkich. Mam szanse kupić kamerę Sony DV 8500, ale nie wiem czy ta cena jaką mi zaproponowano jest dobra. Nie wiem o niej nic i dlatego tutaj pisze. Otóż moje pytanie to ile ona kosztuje (nowa) i czy ogółem nadaje się do filmowania. Jeżeli ktoś by znalazł opis techniczny (nie mogę znaleźć), poproszę o umieszczenie go tutaj. Z góry dziękuje :)

witam

Może ten opis coś tobie podpowie:
tutaj
pozdrawiam

wtorek, 31 lipca 2007, 23:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To NIE jest kamera Sony. To chinska podrobka, sprzedawana niekiedy rowniez z naklejka JVC. Jest nic niewarta. Nawet z najtanszej , uzywanej kamery MiniDV (np. medion, samsung) bedziesz mial o wiele wiecej pozytku, niz z tego urzadzenia. A jesli koniecznie chcesz miec kamere na karte za kilkaset zl, to kup lepiej aparat fotograficzny samsung, ktory rejestruje filmy mpeg4 w rozdzielczosci 640x480. Te samsungi (w przeciwienstwie do wiekszosci innych aparatow) maja pauze, i mozliwosc zoomowania w trakcie filmowania.

PS. Kiedys na parkingu w Niemczech jakis Rosjanin probowal mi sprzedac kamere SONY. Z tym ze NAPRAWDE byl to sprzet sony, tylko ze dla dzieci. mial wbudowany analogowy aparat fotograficzny i magnetofon kasetowy !!! Facet probowal mnie przekonac, ze to wspaniala cyfrowa kamera ;-)))))

środa, 1 sierpnia 2007, 14:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]