Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 01:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kamera z zapisem na pamiec SD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera z zapisem na pamiec SD
Szukam kamery HD z zapisem na pamiec flashowa.
Troche sie rozejrzałem za kamerami przeanalizowałem i doszedłem do takich wniosków:
te panasonici i sony to takie pewniaki raczej, ten samsung jest chyba troche zjawiskowy co o tym sadzicie?
panas ma leprzy obraz sony kilka fajnych udogodnien samsung wbudowana pamiec progresywny skan i 50 klatek nie moge sie zdecydowac, narazie dotykalem tylko sonego, wiem ze wszystkie sa w podobnych gabarytach samsung chyba najmniejszy. mala kamerka i nie wiem czy sie do takiej przyzwyczaje, ale zalezy mi na czyms co zawsze bede mial przy sobie. Kamere ktora jak Jonas Mekas bede mogl krecic wszystko i wszedzie.

samsung vp_hmx10c (3000zl) ma wbudowane 8gb co wydaje mi sie milą opcją pozatym ma progressiva i 50 klatek na sekunde, zapisuje w H.264 i tu mhmm taki dziwny rozszerzenie wogole go nie znam MP4, niestety jest pol HD ale nie wiem czy pol HD w H.264 czy nie wypada tak jak pelne HD w MPEG2, przetwornik cmos

panasonic HDC-SD5 (3150zl) pelne HD zapis w AVCHD przetwornik 3 CDD, stabilizator obrazu ale podobno nie umywa sie do stabilizatora sony

sony HDR-CX6 (3500zl) pelne HD w AVCHD przetwornik CMOSOWY ma tryb Smooth Slow Rec umożliwiający zaawansowane nagrywanie w zwolnionym tempie ale nie wiem jak to dziala (chyba ta opcja 50 klatek na sekunde samsunga jest leprza?) ma tez optyczny stabilzator, leprzy dzwiek od panasa

Bycmoze przeoczylem jakies niuanse, jezeli wiecie cos czego ja jeszcze nie wiem to dajcie mi znac:) poniewaz chcialbym miec ten zakup juz za soba

pozdrawiam

poniedziałek, 10 grudnia 2007, 19:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]