Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 12:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Proplem ze zgraniem filmu !! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Proplem ze zgraniem filmu !!
Witam wszytskich

Jestem tu nowy więc chciałem sie przywitać.

A więc tak mam kamerke Sony DCR-PC9E PAL Digital Handycam, zakupiłem do kompa karte PCI na FireWire ale gdy podłączę kamere do kompa to mi sie komp zaczyna wieszać. Co mam zrobić żeby szło film zgrać z kamerki, próbowałem juz roznymi programami Windows Mednia Marker itp.

Pomocy.

poniedziałek, 21 stycznia 2008, 00:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ale gdy podłączę kamere do kompa to mi sie komp zaczyna wieszać. Co mam zrobić żeby szło film zgrać z kamerki, próbowałem juz roznymi programami Windows Mednia Marker itp.

w chwili jak podłączasz wiesza ci się komputer, czy dopiero jak zaczynasz zgrywać? Instalowałeś oprogramowanie i sterowniki dla karty?

poniedziałek, 21 stycznia 2008, 01:19
Nowy
Nowy

Teraz próbowałem i jak podloczne kamere i zoloncze program to program sie wiesza i moge czekać wiecznosc zanim sie wlonczy. Nie instalowalem zadnych sterowników do karty ale wykrywa mi kamere jako sony, jak wyloncze kamere to program sie wczytuje i normalnie zaczyna dzałać próbowałem przez movi markera i ulead video studnio 10.

poniedziałek, 21 stycznia 2008, 01:41
Nowy
Nowy

W pierwszej kolejnosci zainstaluj Open Office ew. Word. Moze firewire od tego nie zacznie lepiej dzialac, ale z pewnoscia szansa na otrzymanie sensownej odpowiedzi w internecie wzrosnie.

P.S. sorki nie udzielam sie raczej na forum, tylko czytam, ale jak zarowno na forach i grupach dyskusyjnych napatrze sie na bledy to potem sam sie czasem zastanawiam jak pisac. Tak trudno wam - dyslektykom skorzystac ze slownika przed wyslaniem posta?

czwartek, 24 stycznia 2008, 13:54
Moderator
Moderator

W pierwszej kolejnosci zainstaluj Open Office ew. Word. Moze firewire od tego nie zacznie lepiej dzialac, ale z pewnoscia szansa na otrzymanie sensownej odpowiedzi w internecie wzrosnie.

Oj tak (nawet w firefoksie można uruchomić podkreślanie błędów) 8) , a do tego co napisał tomislater dodam - sprawdź czy nie ma konfliktów sprzętowych wpisując w uruchom: msinfo32 lub w menedżerze urządzeń.

czwartek, 24 stycznia 2008, 16:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]