Teraz jest niedziela, 19 sierpnia 2018, 00:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Moja Cyfrówka SONY PC8E nie da sie uzywac jako webcama HELP 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Moja Cyfrówka SONY PC8E nie da sie uzywac jako webcama HELP
Czesc wam mam taki problem z który od pewnego czasu nie moge sobie poradzic mysle ze moze ktos z was tutaj jakos mi pomoze. Kupilem kamere cyfrowa SONY PC8E i chcialem ja tez uzywac jako webcama bo gdzies wyczytalem ze to jest tez mozliwe mam ja podlaczona pod FIREWALL i chodzi tylko z EYEBALLCHAT inne progrymy ja jakos nie chca akceptowac to znaczy pokazuje sie funkcja do wybrania tej kamery ale gdy chce sie polaczyc z kims razem z obrazem wyskakuje mi blad ja mysle ze to problem lezy w tym ze rozdzielczosc kamery jest za duza na te inne programy czy da sie jakos to zmienic zeby kamera dawala mniejszy obraz czy cos takiego??? Nie ma w kamerze zadnej funkcji webcama jak to niektore maja i wtedy tez bez problemu chodza ok licze na wasza pomoc i pozdrawiam pa.

czwartek, 12 czerwca 2003, 14:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Cześć, wydaje mi się że ta kamera nie posiada tej funkcji (we wszystkich modelach Sony, które mogą pracować jako webcam jest to wyszczególnione w specyfikacji, twój model nie posiada w opisie takiej funkcji, może w instrukcji znajdziesz coś na ten temat?). Poza tym kamera pracuje jako webcam jeśli jest podłączona do komputera poprzez USB, a nie firewire (przynajmniej ja się z tym nie spotkałem i nie słyszałem o takiej konfiguracji).
Pozdrawiam.

sobota, 14 czerwca 2003, 10:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]