Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 14:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 CANON MV500i 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post CANON MV500i
Czy warto kupić tę kamerę? W wielu recenzjach czytałam, że obraz jest super, ale dochodzą mnie głosy, że jednak jego jakość jest słaba. Proszę - doradźcie, bo błagam o tę kamerę od paru tygodni i zaczynam mieć wątpliwości.

niedziela, 15 czerwca 2003, 18:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do czego bedziesz uzywal tej kamery ? Czego od niej oczekujesz ? "Dobry" pojecie wzgledne.

poniedziałek, 16 czerwca 2003, 00:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Raczej uzywala... do celow prywatnych. W przyszlosci planuje nakrecenie krotkiego filmu amatorskiego. Interesuja mnie kamery w przedziale cenowym do 3 000 PLN.
Mialam ostatnio mozliwosc sprawdzenia jaka jest jakosc obrazu w przypadku Canona MV500i, szczrze mowiac nawet jako prawie ze laik nie bylam zachwycona.
Teraz zastanawiam sie nad kupnem MV600i. Czytalam opinie uzytkownikow, sa zadowoleni (pomimo paru mankamentow takich jak slyszalne na odtwarzanym materiale dzwieki pracy kamery, ktore raczej nie beda mi przeszkadzac).
Czy wiecie moze cos wiecej o MV600i?

środa, 18 czerwca 2003, 18:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post MV600i
Nie wiem wiele nt. MV600i. Sam tydzień temu kupiłem MV600 i jestem cholernie zadowolony. Nota bene MV600i kosztuje w granicach 3400,- PLN, MV500i w granicach 2700,-. Natomiast MV600 w MediaMarkt kupiłem za 2599,-. Nie wiem, czy jest sens dopłacać za tę dodatkową literkę "i". Podstawową różnicą jest posiadanie wejścia analogowego przez MV600i, co umożliwia (wg najbardziej użyteczna rzecz) m.in. konwersję on-line sygnału analogowego na cyfrowy. Ale czy to usprawiedliwia różnicę 700,- PLN? Nie lepiej wydać je np. na lampkę, dodatkowy akumulator czy inne duperelki? Pozdrawiam!

PS. MV600 ma już przetwornik 800000 piksli w porównaniu do serii 500 z przetwornikiem 540000 piksli.

poniedziałek, 23 czerwca 2003, 13:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Posiadam kamerkę MV300 z przetwornikiem 540 000 pikseli i prawdą jest, że przy ukośnych liniach zauważalne jest punktowanie tych linii. Jednak okazało się, że tylko ja zauważam to zjawisko, inni oglądają i wcale tego nie zauważają.
Poza tym kamerka spełniła moje oczekiwania w 100%, zabieram ją wszędzie, na rower, wesela i uroczystości i jak dotąd super.
:lol:

wtorek, 1 lipca 2003, 08:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Dźwięk
Kupiłem niedawno mv600 obraz bdb.

Mam natomiast duże zastrzeżenia do nagrywanego dźwięku. Podczas "kręcenia" nagrywa się praca napędu taśmy. Napiszcie proszę czy maćie podobne doświadczenia w kamerach canon MV...
Jeśli tak to czy można z tym coś zrobić

poniedziałek, 7 lipca 2003, 12:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]