Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 17:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Proszę o pomoc... EX1 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Proszę o pomoc... EX1
Koledzy, Koleżanki? Proszę o pomoc... Czy ktoś mógłby w prosty sposób podpowiedzieć jak najlepiej zgrywać materiał z Sony EX1? Czym to później montować? Czy trzeba od razu kupować sony vegas8 pro? W jakich formatach najlepiej pracować tą kamerą - czy w pełnym HD? Jak ustawić w menu żeby łącze fireWare działało? Bardzo proszę o podpowiedź - jestem tu nowy, mam nadzieję że ktoś mi pomoże? Zachwycają mnie filmiki w vimeo - mam nadzieję że wkrótce będę takie robił? Pozdrawiam serdecznie - Zdzisław

wtorek, 23 września 2008, 21:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Proszę o pomoc... EX1
Nie mam EX 1 ale chyba tak podstawowe sprawy nie wymagają tego. Przecież kupiłeś sprzęt to pewnie dostałeś instrukcję, jeżeli nawet po angielsku to pewnie z obrazkami:). EX 1 to XD Cam więc musisz mieć program, który to obsługuje. Co do formatów to jak napisałem XD Cam więc i wyboru raczej nie masz, co do rozdzielczości to po co kupowałeś EX 1 - chyba po to żeby paracować w HD? Nie gniewaj się za te parę słów ale przed zakupem należy się trochę przygotować i co nieco poczytać.

środa, 24 września 2008, 08:32
Nowy
Nowy

slavid napisał(a):
Nie mam EX 1 ale chyba tak podstawowe sprawy nie wymagają tego. Przecież kupiłeś sprzęt to pewnie dostałeś instrukcję, jeżeli nawet po angielsku to pewnie z obrazkami:). EX 1 to XD Cam więc musisz mieć program, który to obsługuje. Co do formatów to jak napisałem XD Cam więc i wyboru raczej nie masz, co do rozdzielczości to po co kupowałeś EX 1 - chyba po to żeby paracować w HD? Nie gniewaj się za te parę słów ale przed zakupem należy się trochę przygotować i co nieco poczytać.

- powiem tak... dalej czekam na konkretną pomoc a jak chcesz się wymądrzać to przyjmij się do pracy w jakiejś głupiej gazecie... Powiem jeszcze tak kto mi pomoże tamu zasilę konto o 1tys zł z inteligo ale musi to być pomoc konkretna kompetentna - nie jakieś fantazje... Mam nadzieję że nikogo nie urażam lubię rozmowy rzeczowe i kompetentne. Mój adres art-forum5@wp.pl

środa, 24 września 2008, 10:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Współczuję komuś kto się zdecyduje Ci pomóc. Cyba, że określisz konkretnie czego oczekujesz. Nawet w moim poście masz odpowiedzi na kilka pytań, ale nie będę się tego tysiaca domagał bo dopisałeś to później:).

środa, 24 września 2008, 14:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]