Teraz jest sobota, 23 czerwca 2018, 06:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Panasonic NV-DS60, czy dopłata i Sony TRV 12 ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic NV-DS60, czy dopłata i Sony TRV 12 ?
Witam wszystkich. Pytanie jak w temacie. Czy warto dopłacić ok. 700 zł do kamery Sony, czy jest tego warta? Chcę używać kamery amatorsko. Prosiłbym o opinie o tych kamerach ich użytkowników a także o opinie ekspertów, których na forum nie brakuje. Jeżeli ktoś ma inny pomysł na kamerę w tym przedziale cenowym, to również poproszę o głosy. Pozdrawiam wszystkich. Gonzo

poniedziałek, 16 czerwca 2003, 17:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
POWIEM TAK JEŚLI MOŻESZ TO DOPŁAĆ I WEŻ TRV12,LUB 14 JEŚLI NIE TO POSZUKAJ PANASONICA NV DS29 JEST O WIELE LEPSZA OD 60 CHOĆ STARSZA DLACZEGO /POSZUKAJ NA FORUM/
PS OSOBIŚCIE MAM TRV22 I JEŚLI BYM DZIŚ KUPOWAŁ ŁYKNĄŁ BYM TRV12 ALE TO TYLKO MOJA OPINIA

poniedziałek, 16 czerwca 2003, 17:46
Stały bywalec
Stały bywalec

zgadzam się w 100% z MUC'em, mam trv 12 i bardzo długo odkładałem zakup, bo chciałem mieć po prostu najlepszą kamerę w najniższej cenie.
I tak jak on też wybrałbym w takiej kolejności: trv 12, ds 29, ds 60. Powiem Ci tylko, że spedziłem troche czasu w sklepach ze sprzętem, rozmawiałem z mnostwem sprzedawców (tych mniej i więcej zorientowanych :D ) i bawiłem się trochę tymi kamerami i powiem tylko, że sony, jeśli chodzi o jakość obrazu, rozkłada na łopatki panasonic'a; optyka Zeiss'a i Advanced Had robią swoje, a jakość przy kiepskim świetle jest też nieporównywalnie lepsza (zwłaszcza jeśli chodzi o ds60)
Więc jak napisałem, jeżeli możesz wydac więcej kup trv 12, jeżeli nie to polecam ds 29 (może mniej urodziwa, ale mimo wszysko lepsza od swojego 'młodszego brata' :D )
udanych zakupów

poniedziałek, 16 czerwca 2003, 18:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Stoję dokładnie przed tym samym problemem. Będę polegał na opinii kolegów, którzy zachwalają sony.
Bawiłem się tymi kamerkami w mediamarkcie i mam pewne zastrzeżenia co do obsługi soniaka przez panel dotykowy (mam chyba za grube palce), ale spróbuję się nauczyć. Kupię 14-tkę (ma pilota) za 2866 i dokupię gwarancję na kolejne 2 lata za 119zł.
Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni ze swoich wymorów.
Pozdrawiam
mich

środa, 18 czerwca 2003, 10:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam. Dzięki za uwagi i spostrzeżenia. Kupiłem w końcu Sony 14 i jak na razie jest ok. Michu, jeżeli jesteś ze śląska to podaj mi namiary na Siebie
( mam fajny, tani sklep. )Pozdrawiam i dziękuję.

środa, 18 czerwca 2003, 11:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"Michu, jeżeli jesteś ze śląska to podaj mi namiary na Siebie
( mam fajny, tani sklep. )Pozdrawiam i dziękuję"
Ja także chce kupiś kamerkę Sony i jestem ze Śląska, więc jakbyś mógł podać namiar na ten sklep byłbym wdzięczny!!!

Pozdrawiam
JA!

środa, 25 czerwca 2003, 12:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam. Ten sklep to mix electronics w Rybniku, ( radzę rozmawiać z właścicielem ). Pozdrawiam.

czwartek, 26 czerwca 2003, 08:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Panasonic NV-DS60, czy dopłata i Sony TRV 12 ?
>[quote="Gonzo"]Witam wszystkich. Pytanie jak w temacie. Czy warto >dopłacić ok. 700 zł do kamery Sony, czy jest tego warta?

Upss. Trza było zaczekać. Od jutra w MM jest do kupienia JVC GR-DVX 507EG za 2999 - to 2500 taniej niż oficjalna cena JVC.

czwartek, 26 czerwca 2003, 09:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]