Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 05:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Mikrofon ( klips ) 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Mikrofon ( klips )
witam

Mam małą wiedze na temat mikrofonow, a chce zakupić bezprzewodowy klips, ale nie jakis najlepszy. Przyznam, ze chwilowo mam mocno ograniczony budżet.

Chce kupić mikrofon jak najtaniej sie da, ale nie chce kupić jakiegos mega szajsu.

http://www.allegro.pl/search.php?string ... ip&order=p

zastanawialem sie nad "k&aK" za 32zł ( choc cena mi mowi ze z jakoscia moze byc ciezko ), Mikrofon LS-10 LS101 za 105zł, oraz SEKAKU WR101 WR-101 za 230zł.

( zastosowanie - narazie reportaże )

chce uzyskac w miare, jak to tylko mozliwe - czysty glos bez znieksztalcen i szumow. Wiem, że będzie ciezko ale jednak proszę o jakas wskazowke/pomoc.

wiem ze zaraz 90% ludzi napisze ze to szajs, spodziewam sie, ale nie kazdy moze od razu wydac minimum 2000-3000 na jakies zestawik sennheiser'a.

Pozdrawiam

poniedziałek, 13 października 2008, 23:02
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Mikrofon ( klips )
Masz trochę racji,każdy by Cię wyśmiał , mikrofon za 30 zł nie może zbierać dźwięków tak jak mikrofon za 400zł. No ale jeżeli Twój budżet to 30zł to nie wymagaj jakości.
CO mogę polecić? a więc ja pracuję na sprzęcie audio techniki, mik klips to AT803b, z oryginalną nasadką przeciwietrzną otrzymujesz lepsze rezultaty niż byś założył "tysiąc gąbek". Dźwięk idealny, typowo do zbierania głosu, do tego masz zasilanie wraz przełącznikiem filtra dolnoprzepustowego (zmiękcza twarde "p") , nazwa modelu to AT8531. Ten zestaw to czysto japońska produkcja, dalej jak już uzbierasz kaskę zainwestuj w nadajnik i odbiornik ( to już spory wydatek) a będziesz zadowolony. Zabawa w podróby to zazwyczaj ich awaryjność, kiepskie wykonanie, kiepska jakość, dziury w dźwięku, zakłócenia i szumyyyyy. Innego tańszego wyjścia nie widzę, chyba że znajdziesz gdzieś używki, ale wchodzenie w używki to ryzyko.
Szczegóły na http://www.konsbud-audio.pl
Dobry sklep w którym możesz dostać dobry rabat to http://www.sprzetmuzyczny.pl

Pozdrawiam.
p.s. "ZŁOTEGO ŚRODKA NIE MA"!

wtorek, 14 października 2008, 08:56
Bywalec
Bywalec

Post Re: Mikrofon ( klips )
moj budżet to nie jest 30zł, moge wydac wiecej, klips jest mi potrzebny chwilowo ( nie wiem czy pozniej bede go jeszcze uzywal tak czesto zeby teraz wydac na niego fortune ).

Jestem za kupowaniem lepszego -> drozszego sprzetu, ale jezeli ma mi dlugo sluzyc, a jezeli sam nie jestem pewny czy pozniej bedzie przydatny to nie chce duzo na niego wydac, jak sie okaze ze w przyszlosci czesto mi bedzie potrzebny to wtedy kupie cos lepszego.

narazie prosze o porady dotyczace tego taniego sprzetu ;)

wtorek, 14 października 2008, 13:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]