Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 01:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kupować TRV-25,27 czy szukać innej?! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kupować TRV-25,27 czy szukać innej?!
Model Sony DCR 25-27 nie jest już co prawda produkawany ale ja mam możliwośc kupienia takiej (TRV-25) od znajomego dokładnie za 3500 PLN. Słyszałem dość pochlebne recenzje tej kamery, czytałem dane techniczne - zupełnie przyzwoite.
Kamerka ma 8 miesięcy + torbę i dodatkowy akumulator w komplecie. Warto pakować się ten model czy poczekać, zastanowić się i rozglądnąć za innym? Może za nowym TRV-33 pomimo dość podzielonych opinii ich użytkowników. A może za czymś zupełnie innym w tej cenie.
Błagam odpiszcie bo nie mam pojęcia jaką decyzję podjąc a czasu mi ucieka.
Pozdrawiam[/i][/b]

3671@wp.pl

piątek, 20 czerwca 2003, 16:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jeśli o mnie chodzi to wolałbym kupić sobie kamerę nową. Nie wiadomo jak często była ona używana i do jakich celów, czy była w serwisie itd. itp. (chyba że to Twój znajomy i masz pewność, ale trochę taniej). Pozdrawiam.

sobota, 21 czerwca 2003, 11:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Popieram poprzednika.Nówka to nówka.Osibiście posiadam TRV 22 E.Jest mała (dla niektórych to wada - dla mnie zaleta ),w sklepie pomacaj sobie dotykowy wyświetlacz.Ja się już przyzwyczaiłem,naprawdę to mało go wykorzystuję,bo nie zależy mi na bajerach w stylu cyfrowe przejścia.Ponadto doskonały obraz i LCD,nawet w ciemnych pomiesczeniach.Wybór i tak zaleźy od Ciebie...

sobota, 21 czerwca 2003, 12:16
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Popieram poprzedników co nowe to nowe.Mam Sony DCR-TRV33 i jestem z niej zadowolony jest ona odpowiednikie DCR-TRV25 lecz o mniejszych wymiarach i tańsza i ma kilka innych opcji. Sam prawie że kupiłbym TRV25 gdyby nie pojawiła sie ta nowa seria Sony.

niedziela, 22 czerwca 2003, 11:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]