Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 05:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Serwis Beiks 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Serwis Beiks
witam
czy warto oddac kamere Sony VX2100 używaną 1.5 roku do serwisu Beiks w Kraśniku chodzi mi o przegląd techniczny sprawdzenie wyczyszczenie itp. Czy ktoś korzystał z ich usług. Kamera jest sprawna niepokoi mnie tylko to że na jednym z ostatnich nagrań wystąpiły poziome białe pasy na ekranie, stało się tak trzykrotnie prze 2 sekundy.
pozdrawiam

niedziela, 25 stycznia 2009, 15:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Serwis Beiks
niwi napisał(a):
....czy warto oddac kamere Sony VX2100 używaną 1.5 roku do serwisu ....... chodzi mi o przegląd techniczny sprawdzenie wyczyszczenie itp. .....Kamera jest sprawna niepokoi mnie tylko to że na jednym z ostatnich nagrań wystąpiły poziome białe pasy na ekranie, stało się tak trzykrotnie prze 2 sekundy.
Ja bym się tak nie spieszył z serwisowaniem z powodu takiego objawu. Jeżeli te pasy zdarzyły się na jednej, konkretnej kasecie miniDV, to na początek podziękowałbym za współpracę tej kasecie.
Ewentualnie dodatkowo potraktował bęben zapisująco-odczytujący preparatem do czyszczenia głowic. UWAGA - należy czyścić zimne głowice, go ciepłe zbyt szybko odparowują preparat.
Jeżeli oddasz kamerę do serwisu, to zapewne na "dzień dobry" zostanie potraktowana taśmą czyszczącą, co nie jest zbyt mocno polecane, a co tak prawdę mówiąc sam sobie jesteś w stanie zrobić. I to za cenę po wielokroć mniejszą (koszt kasety).

niedziela, 25 stycznia 2009, 20:36
Bywalec
Bywalec

Post Re: Serwis Beiks
czy chodzi ci o tego typu preparat SPR-VIDEO90/400 czy jest to bezpieczne i w jaki sposób się to robi?

niedziela, 25 stycznia 2009, 20:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]