Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 14:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Nagrywanie szumów w TRV14 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Nagrywanie szumów w TRV14
Witam wszystkich!
Od niedawna mam kamerkę sony trv14. Podoba mi się, jednak niepokojąca jest jej dość głośna praca. Przy nagraniach w cichym pokoju - dla mnie normalna sytuacja - rozmowy, radio w tle bez większych szumów okazało się, że podczas odtwarzania filmu z kamery podłączonej bezpośrednio do TV słychać wyraźnie jej szumy (pracę silika czy głowicy).
Powiedzcie proszę, czy jestem przewrażliwiony, czy może powinienem upierać się przy swoim i reklamować kamerę? A może pominąłem jakiś szczegół w ustawieniach?
Pozdrawiam wszystkich
michal

wtorek, 24 czerwca 2003, 16:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Szumy
Szumi i szumieć będzie.
Mam podobny problem, więc rozglądam się za mikrofonem zewnętrznym - najlepiej wpinanym do gniazda akcesoriów.
Oprócz tego że mikrofon szumi to ma problemy z wiatrem i jak powieje to nic nie słychać.

A pozatym to kamerka OK.

Gdybyś miał jakieś namiary na dobry mikrofon to daj znać.

emes

środa, 25 czerwca 2003, 08:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To mnie emes trochę zmartwiłeś. Nagrywanie filmów to nie tylko obraz ale i dźwięk. Patrzyłem już wcześniej na stronkę sony - tam są mikrofony na aktywną stopkę, ale narazie odstraszają mnie ceny sugerowane. Jeśli będę kupował mikrofon, to tylko w sklepie, w którym będę mógł go przetestować.
Pozdrawiam
michal

czwartek, 26 czerwca 2003, 09:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mam ten sam problem/dylemat. Generalnie podczas nagrywania/odtwarzania słychac prace silnika/glowicy? I to zapewne ten szum sie nagrywa. Czy inni uzytkownicy tez moga to potwierdzic? Bo mnie dosc mocno denerwuje ten fakt glosnej pracy (w trybie 'camera' wystarczy ze jest wlozona kaseta)?
Prosze o odpowiedz

czwartek, 26 czerwca 2003, 11:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]