Teraz jest niedziela, 19 sierpnia 2018, 02:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Stacja dokujaca DCRA-C122 do kamery DCR-HC22E - pytanie 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Stacja dokujaca DCRA-C122 do kamery DCR-HC22E - pytanie
Witam,
wpadla mi okazyjnie w rece kamera SONY DCR-HC22E. W pelni sprawna, natomiast nie posiada niektorych podstawowych akcesoriow, m.in. zasilacza i stacji dokujacej (handycam station) typu DCRA-C122. Kamera wyposazona jest w wyjscia "A/V OUT", "LANC" oraz zlacze w podstawie do polaczenia z owa stacja dokujaca. Dysponuje rowniez przewodem przeznaczonym do podlaczenia do wyjscia A/V zakonczonym od strony zewnetrznego urzadzenia dwoma "jack'ami". Z tego co wiem stacja dokujaca posiada w sobie roznego rodzaju gniazda, m.in. USB i FireWire, na ktorym najbardziej mi zalezy, gdyz umozliwia przegrywanie filmow do komputera. W zwiazku z tym mam kilka pytan technicznych (jestem laikiem).

1. Czy istnieje jakas mozliwosc bezposredniego przegrywania filmow z kamery do komputera bez posrednictwa stacji dokujacej?
2. Czy mozna do tego wykorzystac zlacze w podstawie kamery?
3. Czy mozna dokupic karte do komputera i zamiast zlacza FireWire podlaczyc do niej opisany powyzej przewod? Jesli tak, to czego szukac i jaka jest wtedy jakosc przegranego materialu?
4. Moze ktos ma taka stacje/zasilacz lub ewentualnie pilot - chetnie skontaktuje sie w celu kupna.

Zaznaczam, ze dowiadywalem sie w Centrum Sony i kilku serwisach w Warszawie. Dokupienie zadnego z ww. elementow nie stanowi zadnego problemu oprocz finansowego.
Dziekuje za pomoc. Ewentualne "propozycje handlowe" mozna przesylac na e-mail z tym, ze ze wzgledu na brak internetu odezwe sie dopiero po Wielkanocy.
Pozdrawiam i zycze Dobrych Swiat Wielkiej Nocy
Martineez

czwartek, 9 kwietnia 2009, 14:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]