Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 15:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 JVC GZ-HD10 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post JVC GZ-HD10
Witam wszystkich!!!Piszę ponieważ mam problem. Kupiłem sobie kamere JVC GZ-HD10 i naprawdę polecam tą kamerę, nakręciłem parę filmików i chcialbym sobie zgrać te filmiki na płytę, ale filmiki mają format MTS (AVCHD), wcześniej podłączyłem kamerę do laptopa i skopiowałem dysk i za pomoca nero nagrałem te pliki na plyte ale nie odtwarza mi sie na dvd. Jak mam zrobić aby te pliki nagrac na plyte dvd i pozniej zebym mogl je odtwarzac na dvd ktore mam podlaczone do telewizora

sobota, 16 maja 2009, 17:52
Bywalec
Bywalec

Post Re: JVC GZ-HD10
hej!
nie znam tego formatu plikow MTS ale mozesz sprobowac obrobic jes w programie corel video studio 12. z plikami takmi jak TOD poradzisl sobie bez problemu.

środa, 20 maja 2009, 22:11
Nowy
Nowy

Witam! Moja kamer zapisuje filmiki w MPEG-4, po skopiowaniu filmików na twardy dysk chcę je scalić w jeden filmik i do tego używam programu który mam dołączony do kamery i nazywa się on Power Director, kiedy już sobie zrobie w paru filmików jeden film to zapisuje do w AVI abym później mógl sobie to odtworzyć na stacjonarnym dvd.
Następnie używam programu Power Produce gdzie robię swoje manu płyty i zaczynam nagrywać płytę dvd-video. Po nagraniu chce odtworzyć ten film na stacjonarnym dvd i film jest beznadziejnej jakości.
Zatem spróbowałem nagrać jeden filmik scalony w paru formatach. W AVI, MPEG-2 1440X1080 i MPEG-2 1920X1080 i moje stacjonarne dvd odczytuje tylko format AVI a ten filmik jest w beznadziejnej jakości.
Pomóżcie mi jak mam nagrać filmiki zgrane z kamery JVC GZ HD10 w wysokiej jakości na stacjonarne dvd, jakich programów mam użyć. Proszę o pomoc.

czwartek, 21 maja 2009, 20:01
Bywalec
Bywalec

sprobuj uzyc programu corel video studio 12 i wyzsze modele. Do corela wrzuc pliki bez uprzedniego konwertowanie Ustaw tez program ...

czwartek, 21 maja 2009, 20:15
Nowy
Nowy

Witam pobrałem ten program dzisiaj go zainstaluje i jak bym miał jakieś problemy to napisz, a co mam ustawić?Jaki program mam ustawić?

sobota, 23 maja 2009, 07:16
Bywalec
Bywalec

mozesz tez obrabiac film na programie corel video studio pro x2. w programie corel 12 i pro x2 ustawiasz : file>project propertis>edit file format... ustaw na MPEG files >edit> odznacz Perfom non > comprassion> Media type musi byc na MPEG-2> ponizej masz Speed-Quality i ustawiasz pasek na 40. > zatwierdzas ok To sa ustawienia na HD. Pozdrawiam

sobota, 23 maja 2009, 10:25
Nowy
Nowy

Witam! wielkie Dzięki za wszystkie wskazówki!
Jeszcze takie pytanie! Jak odpalę sobie Program Corel Video Studio 12 i wejdę w Video Studio Editor to jaki maksymalnie długi filmik mogę scalić w jeden film mojego projektu a póżniej naciskając na SHARE >Create Video file>DVD/VCD/SVCD/MPEG>PAL MPEG-2(720X576, 25fps)? Chodzi mi o czas filmu scalonego z paru filmików!

sobota, 23 maja 2009, 18:49
Stały bywalec
Stały bywalec

Skoro masz dobrą kamerę HD to po co zmieniasz ten film na jakość DVD a nie bluray ?

Ja mam z kolei inny problem. Posiadam dobry sprzęt do obróbki filmów.
gdy już obrobie film w zapiszę go do pliku wyjściowego HD 1920x1080
przy każdym przejściu widać przeskok klatek. tzreba się wpatrzeć żeby to zobaczyć ale mnie to denerwuje. Tak jest co klip z przejściem

O co chodzi ?

HDD Seagate 1Tb [32Mb]
------------------
Camcorder Panasonic HDC-SD200 FullHD

sobota, 24 października 2009, 12:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]