Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 04:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 pomóżcie jakąwybrać kamerkę z podanych.która najlepsza? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post pomóżcie jakąwybrać kamerkę z podanych.która najlepsza?
--------------------------------------------------------------------------------

mam wybrane kamerki samsung VDP26i,33i, JVC GRD 70,50 , Cannon MV 500 i Sony DCR TRV 14,19 lub SHARP VLNZ 50,100 którą wybralibyście i jaką wybrać co zrobić żeby to wszystko mi ładnie działało z kompem i żebym mógł spoko to zgrywać na CD - Córeczka misięjuż za kilka dni urodzi chcę mieć to wszystko na krążkach ..ludziska pomóżcie bo czeski w kwestii kamer , na co patrzeć na co nie jak to połączyć co dokupić , co dająw standardzie , np ładowarkę do akumulatora lub inne ile to kosztuje?HELP

środa, 9 lipca 2003, 23:10
Bywalec
Bywalec

Jeśli chodzi o wybór kamerki to ja bym ci polecił Samsunga Vp-D23i której sam jestem posiadaczem jak masz troche więcej gotówki to oczywiście polecam model wyżej Vp-D33i. Jeśli chodzi o akcesoria to zalezne jest to trochę od firmy i od ceny kamery oczywiście im droższa tym bardziej można liczyć na jakiś dodatek np.: kaseta dv, memory stick itp. Kabli (jeśli chodzi o Samsunga) to dostaniesz mnóstwo niebędziesz narzekał no ale brakuje najważniejszego kabla Dv którym można przenosić nagrania z kamery na komputer. Musisz pamiętać oczywiście że sam kabel ci nie wystarczy do przesyłania nagrań na komputer potrzebujesz także karty na Pci FireWire. Dopiero posiadając ten "osprzęt możesz zrzucać nagrania na kompa. Tu możesz kupić taki sprzęt http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=14585441 . Jeśli chodzi o akcesoria to jak już wspominałem kabli full oczywiste jest że dostaniesz również baterię i ładowarkę. Kupując D23i nieotrzymasz karty Memory Stick (niestety) która w zależności od pojemności kosztuje w granicach 100-500 zł. Kasety są w cenie od 19zł - 40zł. Jeśli chodzi jeszcze o przenoszenie nagrań to jak zakupisz kartę Memory Stick to możesz na nią nagrywać w formacie Mpg4 i bez żadnych kabli i kart o których wspominałem wyżej. Jeżeli chodzi o różnice między D23i i D33i to oprócz wyglądu w funkcjach ne widziałem jakieś różnicy(chyba że coś przeoczyłem) A jeśli już chodzi o samą D23i to pełen wypas jeśli chcesz filmować takie "życiowe chwile" jak narodziny itp itd to w zupełności ci wystarczy. Niewiem co tu jeszcze napisać niewypowiadam się na temat innych kamer zostawiam to innym ludziom z forum. Jeśli masz pytania to pytaj postaram ci się pomóc. Jeszcze powiem ci jaki osprzęt dostaniesz
1.ładowarka
2.bateria
3.pilot
4.baterie zasilające pilot i pamięć kamerki
5.kabel do podłączenia do komputera usb
6.soft na płycie 2x
7.adapter scart
8.audio/video kabel
9.s-video kabel
10.pasek naramienny

Wyczytałem w mojej instrukcji że do modelu D24i dostaje się Memory Stick-a czyl w modelu D33i (któy jest wyższym modelem) chyba też czyli bez dodatkowych wydatków by było.
Dobra starczy pozdrawiam.

czwartek, 10 lipca 2003, 02:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post WRZOSIK WIELKIE DZIEKI!!!!!!!
WIELKIE DZIEKI TERAZ JUZ PRZYNAJMNIEJ WIEM ZE SAMSUNG MA PILOTA W ZESTAIW I CALĄ RESZTĘ BAJERÓW .....MOZE ZDĄŻĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ PRZED ALBO KRÓTKO PO NARODZINACH ....NARKA

czwartek, 10 lipca 2003, 23:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]