Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 02:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Problem z datą VP-HMX20C 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z datą VP-HMX20C
Witam...
Niedawno zakupiłem kamerę Samsung VP-HMX20C
Zauważyłem, że nie odtwarza mi ona daty i czasu na nagranych plikach...chodzi o odtwarzanie pliku w komputerze oraz w telewizorze...na ekranie LCD kamery data i czas jest...opcje kamery są wszystkie ustawione OK ..czyli włącz wyświetlanie data/czas itp....po zgraniu pliku z kompa na kamerę również mi odtwarza datę i czas na LCD.
Napisałem do Samsunga.....odpisali że "ten typ tak ma"....przecież to absurd!!!....jeśli chciałbym za 10 lat pooglądać sobie filmy z wakacji i wiedzieć który to był dzień, to będę musiał to robić na małym ekraniku LCD kamery?....nawet moja 9 letnia analogowa kamera zapisuje na stałe datę na kasecie VHSC...inne kamery cyfrowe też mają taki zapis...
Na zdjęciach, które można robić tą kamerą również nie da się daty ustawić na stałe (nawet najgorsze aparaty cyfrowe mają taką funkcję)
Moje prośba jest taka:
Czy ktokolwiek miał podobny problem co ja? chodzi mi o mój typ kamery, abym mógł wytłumaczyć tym kolesiom z serwisu, że to wada fabryczna...no chyba, że programiści samsunga to strasznie "Ciasne Pnioki" skoro mogli wymyślić taki firmware.
A propos...na stronce samsunga jest nowy firmware do tej kamerki ale nie ma w nim słowa o poprawieniu wyświetlania daty.
Z góry dziękuję za pomoc

czwartek, 22 października 2009, 20:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]