Teraz jest poniedziałek, 18 czerwca 2018, 18:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 DUŻE PROBLEMY Z PANASONIC HMC151 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post DUŻE PROBLEMY Z PANASONIC HMC151
Jestem posiadaczaczem Panasonic HMC151. Ogólnie sprzęt bardzo dobry ale... co mnie ostatnio zaniepokoiło:
zagrałem materialik z 4 kart 16GB na dysk komp (z ostatniego wesela)
Potem dołączonym do Ediusa AVCHD2HQ (kompresja conopus HQ)konwerterem traktowałem pliczki aby edius wkoncu widzial materialik, 2 pliki na 2 karcie dochodzą w procesie konwersji do 30% i tak mozna czekac(pasek postepu stoi w miejscu) i czekac i jeden na 3 karcie to wogole nie chce sie przekonwertowac.Podobna sytuacje mialem wczesniej tez z jaakims pliczkiem dosyc waznym bo z Koscioła (około 3GB) .Sprawe odkrecilem Pinnaclem studio14 bo ten program ładuje odrazu avchd na timeline i konwertuje np do mpeg.Dodam jeszcze ze pliczki śa wszystkie, material jest bo kam odtwarza je podlaczajac np do tv przez HDMI.
To co jest grane? jednak co kaseta to kaseta a z tymi kartami to roznie moze byc.wszystkiego są plusy i minusy.Ja podejrzewam, że 2 karty mam trefne bo to na nich ciagle sie zdarza( na tych samych 16GBsandisk)
Jesli kto kolwiek spotkał się z podobnym problemem to bardzo proszę o pomoc.
procek q9550(4 rdzenie) jesli to ma znaczenie.

OK. sprawa rozwiązana. Jeśli to komus się przyda to powiem co było problemem:
-odinstalowalem AVCHD2HQkonw i zainstalowalem ponownie najnowszą wersję AVCHD2HQz płytki, która przyszła mi z Edkiem Neo2Booster.
Wszystko hula az miło i w dodatku szybciej przerabia pliki. Pracuja wszystkie rdzeniena 100%(x4 informacja sie nawet pojawia) w Q9550

Załączniki:
avchdPROBLEM.JPG
avchdPROBLEM.JPG [ 22.03 | Przeglądane 39 razy ]
niedziela, 21 lutego 2010, 23:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]