Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 22:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Panasonic AG-HMC41 - opinie i porady użytkowników 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panasonic AG-HMC41 - opinie i porady użytkowników
Witam, Świat Obrazu opisał i zarazem wystawił bardzo dobrą opinię kamerze Panasocic AG-HMC41E (http://www.swiatobrazu.pl/test_kamera_p ... ego.html,4)
Chciałbym poznać opinie użytkowników tej kamery i ich spostrzeżenia dokonane podczas użytkowania. Kiedyś na tym forum już był poruszony wątek tej kamery (viewtopic.php?p=134379), ale ostatni wpis jest sprzed dziewięciu miesięcy. Może teraz użytkownicy mają więcej doświadczeń w pracy z tą kamerą i zechcieliby się nimi podzielić. Ktoś też na innym wątku napisał ciekawą rzecz na temat jej przetwornika (cytuję użytkownika MKmagic:Panowie.
Rok pracy w rajdach samochodowych i każdych warunkach, jakie sobie można wyobrazić (zima/lato, słońce/noc itp.). Zdjęcia zarówno z CDD (Panaś 151), jak i CMOS (EX1). Nie stwierdziłem żadnych eliminujących którąś z tych kamer elementów - ani galareta (a chłopaki z RSMP potrafią wymusić szybki ruch kamerą, jak łatwo się domyślić), ani Rolling Shutter nie zepsuł nam żadnego z ujęć.
Wydaje mi się zatem, że każda z tych kamer w dobrych rękach zadziała. Jak mawiają lotnicy: dobry pilot poleci na drzwiach od stodoły).
Bardzo proszę o wasze opinie i porady dotyczące użytkowania tego modelu. Użytkownicy 151-ek stworzyli sobie wątek z poradami, dlaczego nie zrobić czegoś takiego w przypadku HMC41?

środa, 19 maja 2010, 09:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Panasonic AG-HMC41 - opinie i porady użytkowników
Hmm, może dlatego, że niewielu użytkowników zdecydowało się na zakup tego modelu?
Osobiście dla mnie wielki plus to wymiary i waga tej kamery, ale niestety przez przetwornik (1/4") już jakiś czas zastanawiam się nad jej zakupem i nie wiem czy nie stanę na tym, aby dołożyć i kupić 151 z ccd.

czwartek, 20 maja 2010, 21:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]