Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 14:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Proste pytanie 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Proste pytanie
Witam.Jestem kompletnym amatorem.Filmowanie nie jest moją pasją.Kupiłem kamerę (2 w życiu) do celów ,nazwijmy to rekraacyjnych.Jest to Toshiba Camileo X100. Obraz niezły ,nawet w gorszym oświetleniu.Za tą cene wszystko ok. Jest tylko jedno ale... Podczas nagrywania nie występuje przycisk "pause", tak więc każde ,nawet 2 sekundowe ujęcie zapisywane jest jako 1 film. To jakiś koszmar! W poprzedniej kamerce JVC na Minidv,ten problem oczywiście nie istniał. Czy jest jakaś możliwość ,nie wiem,zmontowania tego do kupy bez większego zaawnsowania? Do kamery są dołączone 2 płytki,ale oprócz oględnej instrukcji,cała reszta jest po angielsku. Proszę o porade.

sobota, 31 lipca 2010, 17:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Proste pytanie
To typowe dla wszystkich kamer nagrywających na kartach czy HDD, nawet te profesjonalne tak mają. A w czym masz problem aby oglądając filmy z podłączoną kamerą do TV ustawić w menu aby odtwarzała wszystkie po kolei?
Inny sposób to oglądając na kompie z plików wrzucić wszystkie na playliste. :roll:
Jeśli faktycznie wolisz połączyć w jeden wielki plik, to każdy program do montażu to potrafi, nawet nie trzeba kombinować a jedynie zaznaczyć wszystkie i przeciągnąć na linię czasu. No i dochodzi do tego niestety już zagadnienie kompresji o którym trzeba trochę poczytać aby efekty były dobre.
Pozdrawiam.

niedziela, 1 sierpnia 2010, 00:00
Bywalec
Bywalec

Post Re: Proste pytanie
Dzięki technice cyfrowej jest taki efekt, nie koniecznie musi to być czymś złym... Zawsze można na komputerze złączyć taki film.

------------------------
zdjecia par

poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 12:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]