Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 06:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 sony i Memory Stick 256mb 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post sony i Memory Stick 256mb
mam zamiar kupic kamerke Sony DCR-TRV355E z zlaczem memory stick czy ktos sie juz nia bawil ?
moje pytanko jest nastepujace ile moge nagrac filmu na MS 256mb i w jakiej rozdzielczosci i jakie inna mozeliwosci oferuje ta kamerka

środa, 13 sierpnia 2003, 16:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zastanawiam sie czy Ty wiesz o czym piszesz.
Podstawowa funkcja wiekszosci kamer to nagrywanie obrazu i dzwieku na tasmach, w cyfrowych formatach - dominuje miniDV. Digital8, ktory jest w 355 wychodzi juz z obiegu.

Karty pamieci generalnie sluza do zapisywania obrazow nieruchomych, w 355 w rozdzielczosci 640x480.

W kamerze 355 jest mozliwosc zapisania obrazu w formacie MPEG EX, jednak jakosc takich nagran jest zenujaca. Nie wiem za bardzo do czego mozna takie nagrania wykorzystac, tym bardziej ze beda one super krotkie. Choc oczywiscie mozesz uzyc karte 1GB.

Sugeruje poksztalc sie nieco, poczytaj sobie inne grupy dyskusyjne, uzyj jakiejs wyszukiwarki - jest mnostwo stron na ten temat, wejdz na strone producenta (polska i europejska) gdzie sa wszystkie parametry.

Powodzenia
karolew

środa, 13 sierpnia 2003, 22:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
hej czuje że wiele ci nie pomoge bo opieram się na kamerze DCR-TRV75 która ma 2.1Mpix. i tam taki zapisz zajmuje na karcie 256M odpowiednio od rozdzielczości:
160x112 2h50min40sec.
320x240 42min40sec.
jak znajde coś odnośnie twojej kamery to napisze :)

środa, 20 sierpnia 2003, 12:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
hej i znalazłem jak cię interesuje napisz do mnie maila pwiosna@wp.pl przyśle ci karte katalogową tej kamery :))

środa, 20 sierpnia 2003, 12:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]