Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 20:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 rozanica pomiedzy ds i gs - help! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post rozanica pomiedzy ds i gs - help!
witam uzytkownikow! na wstepie sorry za banalny temat ale niestety jestem zielony jak zielony groszek i tak naprawde nie mam sie kogo poradzic. mam zamiar zakupic kamere mini dv niestety albo stety musi to byc panasonic. nikt za sprzedawcow nie potrafi mi wyjasnic zasadniczej roznicy pomiedzy seria gs i ds oczywiscie poza najbardziej widoczna roznica czyli gabarytami. stad pytanie czy lepiej kupic ds65 z wieloma bajerami co do ktorych wcale nie jestem pewien czy je kiedykolwiek wykorzystam czy lepiej wchodzic w serie gs ktora jest mniejsza ale czy lepsza? zaznaczam ze kamerka ma sluzyc glownie do domowych i plenerowych rejestracji i zalezy mi na jakosci obrazu i dzwieku!
pozdrawiam i licze na wasza fachowa pomoc!

środa, 20 sierpnia 2003, 07:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wiesz ja też się zastanawiałem ale to chodzi tylko o nową serie kamer i tyle
z opisu wynika że DS to jest seria kompaktowa
a GS seria super kompaktowe półprofesionalna
ale to tylko moje luźne skojarzenia z przeglądania różnych katalogów Panasonica :wink:

środa, 20 sierpnia 2003, 08:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No kamerki te roznia sie przede wszystkim wielkoscia a co za tym idzie rozna konstrukcja mechanizmow. Obiektywy sa raczej takie same (wg tego co ja ogladalem). Czy GS jest lepszy od DS? Nie wiem na pewno GS jest mniejszy i ma wiecej mozliwosci, funkcji (bajerow). DS natomiast maja zwykle wbudowana lampe (tez bajer). A czy mechanizmy GS jest lepszy od DS? NIe sadze.
No i roznia sie cena oczywiscie.
Ja wybralem GS bo chcialem miec mala kamerke, taka poreczna i chcialem miec wejscia i wyjscia dvi analog.

środa, 20 sierpnia 2003, 13:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]